בית / שרון / חדרה / המשטרה חוקרת מספר מקרי התחזות בקלפיות

המשטרה חוקרת מספר מקרי התחזות בקלפיות

חשד להתחזות לאחר בקלפי בבית אליעזר- חדרה. תושב בית אליעזר באמצע שנות השלושים שהגיע לממש את זכותו להצביע הופתע לגלות מחברי ועדת הקלפי כי אדם אחר כבר הצביע במקומו. תחנת חדרה פתחה בחקירה. חשד להתחזות לאחר בארבע קלפיות בתחום היישובים עכו,קרית אתא, קרית טבעון ונהריה . מדובר בארבעה מקרים בהם הגיעו ארבעה תושבי היישובים לממש זכותם והתברר כי כבר הצביעו בשמם. תחנות עכו זבולון ונהריה פתחו בחקירה. בקלפי  במועצה המקומית ירכא נבדק החשד כי הוכנסו לקלפי מספר מעטפות בודדות על ידי מצביע. האירוע הועבר לטיפול יו"ר ועדת  הקלפי ושופט הועדה האזורית.

בנוסף, לתחנת המשטרה בעפולה, הגיע צעיר (19) מקומי וביקש להתלונן על כך שסמוך לשעה 14:30 הגיע לקלפי בבית ספר וביקש לממש את זכות ההצבעה שלו. המזכיר בקלפי מסר לו כי על פי הרישומים מופיע כי כבר הצביע היום. תחנת עפולה פתחה בחקירה לבירור נסיבות המקרה.

בדוק גם

שמריה הראל והזוג נתניהו

החבר של ביבי

איך זה שמכל האנשים בעולם, בחר ראש הממשלה בנימין נתניהו בשליח חב"ד מנצרת עילית לעמוד לצדו באירוע פתיחת שגרירות ארה"ב בירושלים? "אנחנו חברים", מסביר שמריה הראל ומספר לראשונה על החברות האמיצה עם ביבי עוד מתקופת השירות הצבאי המשותף בסיירת מטכ"ל והלימודים בבוסטון.

טיפני בן חיון

המשטרה מבקשת עזרת הציבור באיתור באיתור נעדרת ממגדל העמק

עקבותיה של טיפני בן חיון בת 17 תושבת מגדל העמק, אבדו מאתמול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *