בית / קריות / ספורט קריות / בלעדי: טל פרסלני זכה בבוררות

בלעדי: טל פרסלני זכה בבוררות

כדורסלן השנה. יעקב פרץ מכתיר את טל פרסלני
טל פרסלני (צילום: נחום סגל)

בורר איגוד הכדורסל שעסק בתביעתו של טל פרסלני נגד מכבי קרית ביאליק פסק באופן חד משמעי לטובת השחקן. הבורר חייב את האגודה לשלם לשחקנה לשעבר סך של 85,526 שקלים, בגין אי תשלום מענק עלייה מעונת 2011~2012 ושבע משכורות מעונת 2012_2013. הבורר מפנה את פרסלני לבית הדין לעבודה כדי לתבוע בנוסף פיצוי פיטורין והלנת שכר להם הוא זכאי לטענתו ואשר פסיקתם אינה בסמכות הבורר.

כפי שפרסמנו לפני כשלושה חודשים תבע פרסלני את מכבי קרית ביאליק באמצעות עורך דינו אריק בן ארי, לאחר שהנהלת האגודה אסרה עליו לטענתו להגיע לאימונים ולמשחקים ולא שילמה את שכרו ואת מענק העלייה שהייתה אמורה לשלם לו על פי החוזה.

תגובתו של פרסלני לפסיקת הבורר: "אני מרוצה שהצדק נעשה. קיבלתי את מה שהייתי זכאי לקבל, חבל שאולצתי לפעול בצורה הזו, זה לא מוסיף כבוד לצד השני. עכשיו הפרשה מאחורי ואני מסתכל קדימה". פניתי ליו"ר מכבי ביאליק לקבלת תגובה ואולם עד פרסום הידיעה טרם התקבלה תגובה.

בדוק גם

רועי עובד קשה, אני בטוח שתהיה למוצקין קבוצה איכותית מאוד. מטלון ופרל צילום: דורון גולן

נועם מטלון וגל טסלר חתמו במוצקין

הנהלת מוצקין והמאמן רועי פרל אמרו אחרי תום העונה הקודמת שהמטרה שלהם להחתים קודם כל את נועם מטלון. הם הצליחו, מטלון חתם לשנתיים. ביחד איתו מצטרף לקבוצה גל טסלר ששיחק ברעננה

לא ניתן לשום זבוב בבקבוק להפריע לנו".

סקר מציג: צורי עם תמיכה של 63 אחוז בקרב תושבי קרית מוצקין

קרית מוצקין, נכון להיום, היא הרשות המקומית היחידה שבה צפויה מערכת בחירות לראשות העירייה בין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *