בית / קריות / ספורט קריות / איציק דדון חתם במכבי צור שלום

איציק דדון חתם במכבי צור שלום

הנהלת מכבי צור שלום החתימה בתחילת השבוע את איציק דדון למאמן הקבוצה. דדון, שהחל רק לפני שנתיים לאמן בוגרים, אחרי כמה שנים של אימון במחלקות הנוער של נשר ונווה יוסף, הוביל לפני שנתיים, בעונתו הראשונה בבוגרים את הפועל טירת הכרמל לאליפות ליגה ג' מחוז שומרון. את העונה שעברה פתח דדון עם טירת הכרמל בליגה ב', אך בהמשך העונה עבר לאמן את הנוער של עירוני נשר.

zur 01
בדרך ללאומית? אלון בוזורגי (צילום: איסר רביץ)

כמו בעונות הקודמות גם בעונה הקרובה תקציב מכבי צור שלום יהיה מהנמוכים בליגה. פועל יוצא מכך – הקבוצה תמשיך להתבסס על סגל צעיר, בעיקר מקומי, עם חיזוק מבחוץ. ההנהלה תנסה להחתים את מלך השערים של הקבוצה אלון בוזורגי, אך ברור לה שיהיה קשה מאוד לשמור עליו, שכן קבוצות רבות, גם מהליגה הלאומית, שמו עליו עין והוא באופן טבעי יעדיף לעלות ליגה. יצוין כי בכל הזדמנות בוזורגי מפרגן מאוד למועדון מכבי צור שלום. בינתיים אין שום חדש בגזרה שלו.

בדוק גם

חתם לאחרונה וטוב שכך. ראדו גינסארי צילום: אדריאן הרבשטין

קבוצה שחושבת בגדול

11 מ-13 השחקנים הבכירים ששיחקו בהפועל חיפה בעונה הקודמת ימשיכו לשחק גם בעונה הבאה, קלינגר דאג שבכל עמדה יהיו שני שחקנים. לאדומים יש הגנה של קבוצה שחושבת בגדול, שאלת המפתח לקראת העונה הבאה היא האם להפועל יכולה להיות גם התקפה של קבוצה גדולה

צעירים למען ביאליק. מימין: שני אוצ'קובסקי, הדס צור, גונן כהן, בן אסבן, ליאת ברששת. צילום: דורון גולן

מפלגת צעירים למען ביאליק מסתערת על מועצת העיר

מפלגת צעירים למען ביאליק השיקה בתחילת השבוע את מסע הבחירות הרשמי לרשות המקומית שבו היא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *