בית / קריות / ספורט קריות / משה אלפיה נפטר

משה אלפיה נפטר

מאות רבות, ואולי יותר, השתתפו ביום שני בהלווייתו של משה אלפיה ז"ל, שהתקיימה בבית העלמין באעבלין. אלפיה אושפז לפני כשלושה שבועות בבית חולים כרמל ומאז ועד מותו, שהה בבית החולים. ביום ראשון מצבו התדרדר עד קריסת מערכות והוא נפטר בשעה שתיים עשרה בצהריים. הרופאים לא הצליחו לאתר את מקור המחלה. יצוין כי לפני כמה שנים עבר אלפיה התקף לב קשה מאוד, אך הוא שרד וחזר לתפקד.

alfia 01
מר כדורעף. משה אלפיה ז"ל (צילום: איסר רביץ)

אלפיה, איש ציבור ידוע בקרית אתא, הקים בשנת 1961 את מחלקת הכדורעף של הפועל כפר אתא, לימים הפועל קרית אתא, וזכה לכינוי מר כדורעף. מאז משך כ-40 שנה הוא הוביל את המועדון ביד רמה להישגים אדירים, כולל אליפויות וגביעים עם הקבוצה המיתולוגית של המאמן אבי הולצמן והשחקנים אבי פייגנבאום ז"ל, זאב קגן, יבדל לחיים ארוכים וחבריהם. לפני כחמישה חודשים הגיע אלפיה לטורניר כדורעף לזכרו של אבי פייגנבאום, שנערך בהיכל הספורט בקרית אתא וספד לו. (התמונה המצורפת צולמה באירוע זה. אחת האחרונות שלו).

אלפיה נפטר בגיל 78 והותיר אחריו אישה: כרמלה, וארבעה ילדים: סמדר, עובד, אלון ועינב.

יהי זכרו ברוך.

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *