בית / קריות / חדשות קריות / מחכים לאיקאה

מחכים לאיקאה

ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ ביקר בשבוע שעבר בחנות איקאה בנתניה כדי לבחון את השפעתה על העסקים באזור התעשייה. במהלך הביקור נפגש פרץ עם מנכ"ל החברה שלומי גבאי ושמע על התוכניות וההיערכות לקראת הקמת הסניף בקרית אתא בשנת 2014.

הסניף הנתנייתי של איקאה היה הראשון של הענקית השוודית בארץ. הוא הוקם בתחילת שנות האלפיים ומאז הפך לעוגן מרכזי והביא לשגשוג של חנויות באזור התעשייה בנתניה. "חנות איקאה אמורה להביא לפיתוח מואץ של אזור התעשייה בקרית אתא", אומר פרץ, "כמות המבקרים הצפויה להיכנס למתחם בקרית אתא תגיע לכ-10,000 אזרחים מדי יום, מה שיביא לפריחה כלכלית לכל בעלי העסקים באזור.

שלומי גבאי ויעקב פרץ
פריחה כלכלית. שלומי גבאי ויעקב פרץ (צילום: דוברות העירייה)

"איקאה צפויה להפוך לעוגן מסחרי מרכזי בקרית אתא". במהלך הסיור שמע פרץ מגבאי סקירה על התפתחות אזור התעשייה בנתניה לפני ואחרי הגעת איקאה למתחם, וכן על ההכנות שעורכת איקאה לקראת פתיחת הסניף בקרית אתא בשנה הבאה.

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *