בית / קריות / חדשות קריות / יעקב פרץ שוקל התמודדות לתפקיד יו"ר מרכז השלטון המקומי

יעקב פרץ שוקל התמודדות לתפקיד יו"ר מרכז השלטון המקומי

במהלך חודש ינואר הקרוב, יתכנסו ראשי הערים בישראל ויבחרו את יו"ר מרכז השלטון המקומי. כיום מכהן בתפקיד ראש עיריית מעלות, שלמה בוחבוט אשר שימש בתפקיד בחמש השנים האחרונות, לפניו כיהן בתפקיד עדי אלדר, ראש עיריית כרמיאל.

לעיתון "הד הקריות" נודע, כי מספר ראשי ערים בארץ פנו לאחרונה לפרץ, בבקשה כי יתמודד על התפקיד ויזכה לתמיכתם. פרץ מכהן בתפקיד ראש עיריית קרית אתא מזה 17 שנים ולאחרונה זכה בקדנציה נוספת. בין היתר, מילא פרץ שורה של תפקידים ציבוריים ביניהם תפקיד סגן יו"ר מרכז השלטון המקומי.

בגוף הבוחר לתפקיד נמנים כל ראשי הערים והמועצות המקומיות בארץ שיבחרו את נציגם לעמוד בראש הגוף אשר אמור לרכז את פעילויות הרשויות מול השלטון המרכזי ולגבש עמדות לגבי פעילות הרשויות המקומיות בארץ. במהלך השנים לא התמודד אף ראש רשות מהקריות על תפקיד יו"ר מרכז השלטון המקומי ובמידה ויחליט יעקב פרץ להתמודד יהיה הנציג הראשון מהאזור המתמודד על התפקיד. ראש העירייה האחרון מהאזור שכיהן בתפקיד היה ראש עיריית חיפה אבא חושי, שכיהן בתפקיד בין השנים 1955 – 1956. לשאלת  עיתון "הד הקריות" אמר יעקב פרץ, כי הוא שוקל את העניין.

היו"ר הבא? יעקב פרץ (צילום: הילה מלמד)
היו"ר הבא? יעקב פרץ (צילום: הילה מלמד)

בדוק גם

"אני מקבל את גזר הדין בהכנעה". גבי בן גלים צילום ארכיון: נחום סגל

התיאטרון כבר לא שייך לבן גלים

25 שנה אחרי שהקים את התיאטרון הראשון בקריות, החליט בן גלים למכור את חלקו לשותפיו. "לכל דבר מגיע זמנו", הוא אומר "להד הקריות"

נגד שיימינג. צילום: דוברות העירייה

תלמידים בקרית ים יוצאים נגד תופעת ה"שיימינג"

בבית הספר אורים בקרית ים עלתה השבוע הפקה בלעדית וייחודית בשם "בלי חשבון" המעלה את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *