בית / קריות / חדשות קריות / יעקב פרץ הסיר את מועמדותו במירוץ לראשות השלטון המקומי

יעקב פרץ הסיר את מועמדותו במירוץ לראשות השלטון המקומי

יעקב פרץ (באדיבות הליכוד)
יעקב פרץ (באדיבות הליכוד)

יממה לפני הבחירות ליו"ר השלטון המקומי, הסיר ראש עיריית קרית אתא יעקב פרץ את מועמדותו לתפקיד יו"ר השלטון המקומי.  הבחירות ייפתחו מחר בבוקר . 248 ראשי רשויות יבחרו ביו"ר חדש. המתמודדים כעת ראש בראש הם: שלמה בוחבוט, היו"ר המכהן וראש עיריית מעלות- תרשיחא מול ראש עיריית מודיעין חיים ביבס.

אמש (שלישי) החליט פרץ להסיר את מועמדותו לתפקיד. ההנחה היא, שפרץ החליט, בסופו של דבר, להתמקד בתפקידו המרכזי, כראש עיריית קרית אתא. באוקטובר האחרון, זכה פרץ בקדנציה נוספת כראש עיריית קרית אתא והוא מכהן בתפקיד זה 17 שנים. מתוקף תפקידו כראש עיר, משתייך פרץ למרכז לשלטון מקומי ובין היתר, מילא שורה של תפקידים ציבוריים ביניהם תפקיד סגן יו"ר מרכז השלטון המקומי.

פרץ מסר בתגובה: "שקלתי והחלטתי להסיר את מועמדותי מתוך אחריות תנועתית ולאחר שנוכחתי לדעת כי הנושאים שהיו חשובים בראייה ציבורית יטופלו על ידי המועמדים. אמרתי, כי אין מדובר מבחינתי בשאיפה פרסונלית לתפקיד, אלא בקידום מטרות והצבת השלטון המקומי במקום ראוי לו בהתמודדות מול רווחת התושבים".

 

בדוק גם

"אני מקבל את גזר הדין בהכנעה". גבי בן גלים צילום ארכיון: נחום סגל

התיאטרון כבר לא שייך לבן גלים

25 שנה אחרי שהקים את התיאטרון הראשון בקריות, החליט בן גלים למכור את חלקו לשותפיו. "לכל דבר מגיע זמנו", הוא אומר "להד הקריות"

נגד שיימינג. צילום: דוברות העירייה

תלמידים בקרית ים יוצאים נגד תופעת ה"שיימינג"

בבית הספר אורים בקרית ים עלתה השבוע הפקה בלעדית וייחודית בשם "בלי חשבון" המעלה את …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *