יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / קריות / ספורט קריות / טניס שולחן: עוד הישג ענק לניקול טרוסמן
ניקול טרוסמן
תתחרה בליגת הגברים. ניקול טרוסמן ( צילום: נחום סגל)

טניס שולחן: עוד הישג ענק לניקול טרוסמן

ניקול טרוסמן, טנישאי"ת (טניס שולחן, א"ר) אליצור קרית אתא, רשמה לעצמה עוד הישג ענק כשזכתה במדליית ארד באליפות דרום קוריאה הפתוחה שהתקיימה בשבוע שעבר. ניקול, שהוכתרה בשנתיים האחרונות כטנישאי"ת השנה של "הד הקריות", הוזמנה להשתתף במחנה אימונים מיוחד בדרום קוריאה לשחקניות מצטיינות מכל העולם.

זה היה מחנה ברמה גבוהה במיוחד ובסיומו החלה אליפות דרום קוריאה הפתוחה. תחילה התקיימה תחרות לזוגות וניקול שיתפה פעולה עם שחקנית מפורטו-ריקו.

השתיים הגיעו עד שלב רבע הגמר בו נוצחו. בתחרות ליחידות ניצחה ניקול בכל משחקי הבית המוקדם והמשיכה במסע הניצחונות על שחקניות בכירות גם בשלבי שמינית ורבע הגמר תוך הפגנת יכולת גבוהה. רק בשלב חצי הגמר נוצחה ניקול על ידי שחקנית מעולה מדרום קוריאה אחרי משחק שקול. השחקנית הדרום קוריאנית ניצחה גם בגמר וזכתה בתחרות במקום הראשון.

 ניקול טרוסמן
עוד הישג ענק לרזומה המפואר. ניקול טרוסמן ( צילום: נחום סגל)

ניקול סיימה במקום השלישי המכובד מאוד. ההישג שלה גדול במיוחד כיוון שהתחרות לנערות הייתה עד גיל 18 בעוד היא תחגוג את יום הולדתה ה-16 רק בחודש נובמבר. זה אומר שהיא התמודדה מול שחקניות ובגרות ממנה בשנה-שנתיים.

ביום ראשון בלילה חזרה ניקול מדרום קוריאה ואחרי פחות מ-24 שעות היא עשתה את דרכה עם אביה, סרגיי טרוסמן, מביתם בקרית מוצקין למכון וינגייט כדי להצטרף לפנימיית המחוננים שאליה היא שייכת למעלה מחמש שנים.

בדוק גם

לנה (ג'וי ריגר) היא נערה בת 16 שכל מה שהיא רוצה זה לברוח לתל אביב ולהתחיל לחיות (צילום: דמיאן דופרן)

הבתולה של קרית ים: עכשיו הסרט

בקיץ 2009 כיכבה קרית ים בכותרות של התקשורת העולמית. היה זה לאחר שדובר העירייה הוציא הודעה לעיתונות, כי דייגים בחוף הצפוני ראו בתולת ים וכי העירייה מציעה פרס של מיליון דולר למי שיביא תיעוד שלה. הבתולה, מיותר לציין, מעולם לא נמצאה * בשבוע שעבר, כמעט 10 שנים אחרי, יצא לאקרנים הסרט "אין בתולות בקריות", המבוסס על האגדה האורבנית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *