בית / קריות / ספורט קריות / טניס שולחן: עוד הישג ענק לניקול טרוסמן

טניס שולחן: עוד הישג ענק לניקול טרוסמן

ניקול טרוסמן, טנישאי"ת (טניס שולחן, א"ר) אליצור קרית אתא, רשמה לעצמה עוד הישג ענק כשזכתה במדליית ארד באליפות דרום קוריאה הפתוחה שהתקיימה בשבוע שעבר. ניקול, שהוכתרה בשנתיים האחרונות כטנישאי"ת השנה של "הד הקריות", הוזמנה להשתתף במחנה אימונים מיוחד בדרום קוריאה לשחקניות מצטיינות מכל העולם.

זה היה מחנה ברמה גבוהה במיוחד ובסיומו החלה אליפות דרום קוריאה הפתוחה. תחילה התקיימה תחרות לזוגות וניקול שיתפה פעולה עם שחקנית מפורטו-ריקו.

השתיים הגיעו עד שלב רבע הגמר בו נוצחו. בתחרות ליחידות ניצחה ניקול בכל משחקי הבית המוקדם והמשיכה במסע הניצחונות על שחקניות בכירות גם בשלבי שמינית ורבע הגמר תוך הפגנת יכולת גבוהה. רק בשלב חצי הגמר נוצחה ניקול על ידי שחקנית מעולה מדרום קוריאה אחרי משחק שקול. השחקנית הדרום קוריאנית ניצחה גם בגמר וזכתה בתחרות במקום הראשון.

 ניקול טרוסמן
עוד הישג ענק לרזומה המפואר. ניקול טרוסמן ( צילום: נחום סגל)

ניקול סיימה במקום השלישי המכובד מאוד. ההישג שלה גדול במיוחד כיוון שהתחרות לנערות הייתה עד גיל 18 בעוד היא תחגוג את יום הולדתה ה-16 רק בחודש נובמבר. זה אומר שהיא התמודדה מול שחקניות ובגרות ממנה בשנה-שנתיים.

ביום ראשון בלילה חזרה ניקול מדרום קוריאה ואחרי פחות מ-24 שעות היא עשתה את דרכה עם אביה, סרגיי טרוסמן, מביתם בקרית מוצקין למכון וינגייט כדי להצטרף לפנימיית המחוננים שאליה היא שייכת למעלה מחמש שנים.

בדוק גם

מצלמות אבטחה, גן אברמסקי. צילום: דוברות העירייה

מצלמות הותקנו בגני המשחקים הציבוריים בקרית אתא

עיריית קרית אתא מרחיבה את מערך מצלמות האבטחה העירוניות לאור העובדה  שהעירייה משקיעה משאבים רבים …

בהחלט יכול וצריך לנסות מערכים שונים. פרד רוטן צילום: אדריאן הרבשטיין

יש עוד הרבה עבודה

מכבי חיפה אמנם הבטיחה השבוע את עלייתה לחצי גמר גביע הטוטו, אבל למאמן פרד רוטן יש עוד מספיק עבודה. ההולנדי צריך לקחת סגל שהגיע בעונה שעברה למקום העשירי, וכמעט לא עבר שינוי, ולהביא אותו למקום גבוה יותר, ואם בדרך הוא יצליח למצות חלק מהפוטנציאל שגלום בשחקנים שלו אז בכלל מצוין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *