בית / קריות / קרית אתא / זוג שוטרים מקרית אתא חובקים תינוק לשנה החדשה

זוג שוטרים מקרית אתא חובקים תינוק לשנה החדשה

שנת 2014 נפתחה היום (רביעי) בבוקר, עם הלידה הראשונה ברמב"ם, 37 דקות אחרי חצות.  בן בכור ליעל בת 31.5 וגבי ביטון בן 45, זוג שוטרים, תושבי קרית אתא, אשר הגיח לעולם בלידה טבעית במשקל של 4.050 קילוגרמים.

לדברי האם הטריה, הלידה הייתה אמורה להתרחש לפני כשבועיים, אך התעכבה עד לכניסת השנה האזרחית החדשה. "כנראה שהוא רצה להיוולד בשנה החדשה, בתאריך מיוחד, והחזיק מעמד עוד שבועיים שלמים עד להזדמנות", אמרה הבוקר האם המאושרת.

בני הזוג הינם שוטרים, שנישאו לפני כשנה ומשרתים בתחנת המשטרה זבולון. הבעל הוא ראש משמרת בסיור בתחנה ויעל היא מזכירתו של מפקד התחנה נצ"מ אילן סרדל.

עד צהרי היום הראשון של השנה, נולדו בקריה הרפואית רמב"ם שבעה תינוקות, ביניהם חמישה בנים ושתי בנות. מבית החולים רמב"ם נמסר, כי שנת 2013 הסתכמה בבית החולים עם 5,080 לידות, כמות הגדולה בכ~50 לידות יותר מאשר 2012.

התינוק הראשון ברמב"ם לשנת 2014
משפחת ביטון בהרכב מלא (צילום: פיוטר פליטר)

 

בדוק גם

"אבא שלי, זיכרונו לברכה, אף פעם לא השקיע בי". חיים צורי (צילום: דורון גולן)

צורי נטו

הילדות בקרית מוצקין כתלמיד שובב ולא ממש מצטיין, חבורת האופנוענים של קולנוע אורות, התרגילים בצבא עם אביגדור קהלני, העבודה בנמל חיפה, רישיון הטיס, פספוס גידול הילדים מהנישואים הראשונים, ההתאהבות ברעייתו דפנה, התדמית הקשוחה, האהבה העזה לבעלי חיים והחרטה הגדולה. חיים צורי כמו שלא הכרתם

בית ספר גבעת אלונים. צילום: דוברות העירייה

בהשקעה של 13 מיליון שקלים נחנך השבוע בית הספר גבעת אלונים

בתחילת השבוע עם פתיחת שנת הלימודים תשע"ט, נחנך בית הספר החדש בגבעת אלונים בקרית אתא. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *