בית / קריות / ספורט קריות / אתא מתקשה לצרף שחקנית זרה

אתא מתקשה לצרף שחקנית זרה

קבוצת הנשים בכדורעף של עירוני קרית אתא נמצאת בימים אלה במרדף נגד השעון. נותרו לה פחות משבועיים (23.1) להחתים שחקנית זרה ובינתיים כל הנסיונות עלו בתוהו. שתי שחקניות, אחת קובנית והשנייה ברזילאית, היו על הכוונת. עם שתיהן התנהל מו"מ שלא מומש, אחת בגלל דרישות כספיות גבוהות והשנייה חתמה במקום אחר. לא קל במהלך העונה למצוא שחקנית ברמה, ובאתא לא רוצים לפול שוב, אחרי שהתאכזבו מאוד מאריקה קליאוקמנייטה שנזרקה אחרי שלושה חודשים.

אם לא די לקבוצה עם הסוגיה של הזרה נפלה עליה עוד מכה, עם פציעתה של המתאזרחת נטשה קרוק, שסובלת מכאבי גב חזקים. זה קורה כל שנה. הפעם חוששים בקבוצה שהמצב כל כך חמור וייתכן שהיא לא תצליח לחזור לשחק כלל. זו בהחלט מכה קשה, כי מדובר בשחקנית איכותית, אמנם מבוגרת, שהייתה שותפה בעבר לזכייה בכמה תארים של הקבוצה.

עירוני קרית אתא כדורעף. צילום: דורון גולן
חשש שגמרה את הקריירה. נטשה קרוק (צילום: דורון גולן)

בשישי שעבר יצאה הקבוצה למשחק חוץ נגד אלופת המדינה הפועל כפר סבא. המשחק הסתיים בתבוסה 0:3. אתא שיחקה טוב במערכה הראשונה והשלישית שהיו צמודות, אך לא הצליחה ברגעים הקריטיים לזכות בנקודות מכריעות. בשורות הקבוצה בלטה נסטיה קוגן.

ביום רביעי (שלשום), לאחר סגירת הגיליון, אתא הייתה אמורה לארח את ק.ק. תל אביב והיום היא תארח בשעה 13:30 את מכבי חיפה.

בדוק גם

amit 02

להשקיע את הכסף בשחקני קישור

זה נכון שבעולם הכסף הגדול מושקע בעיקר בחלוצים ושחקני התקפה, הם השחקנים היקרים ביותר שמרוויחים את השכר הגבוה ביותר, אבל דווקא אצלנו המצב קצת שונה. מכבי חיפה צריכה להפסיק להשקיע את הכסף הגדול בשחקני התקפה ולהשקיע אותו דווקא בקשרים

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *