בית / קריות / חדשות קריות / אקליפטוס נפל על בית בקרית חיים

אקליפטוס נפל על בית בקרית חיים

ביום שני לפנות בוקר נשמע קול פיצוץ בשדרות דגניה בקרית חיים. דיירי הבתים שקפצו ממיטותיהם, גילו לתדהמתם כי עץ אקליפטוס המתנשא לגובה של כחמש קומות, קרס על אחד מהבניינים בשכונה והוריד איתו כבלים עבים של חשמל. "חשבתי שמדובר ברעידת אדמה", סיפרה רחלי גבאי המתגוררת בבניין הסמוך, "כשהסתכלתי מהחלון הזדעזעתי. התרענו בפני העירייה עשרות פעמים ודבר לא נעשה".

העץ שקרס בקרית חיים (צילום: הילה מלמד)

במזל גדול נמנע אסון, גם בשל השעה המוקדמת בה נפל העץ וגם בשל העובדה שהדירה, עליה נפל העץ וריסק את מרפסתה, אינה מאוכלסת. מדובר בדירה העומדת למכירה ובעליה אינם מתגוררים בה. "כמעט לא ישנו בלילה", סיפרה גבאי יום לאחר נפילת העץ. החשמל חזר מאוחר מאוד בלילה וחששנו שעוד עצים יפלו והפעם יקרה אסון".

מעיריית חיפה נמסר בתגובה: "במהלך השבוע האחרון נשבו בחיפה רוחות בעוצמה של 120 קמ"ש שגרמו לקריסתם של 320 עצים ברחבי העיר, בהם עצים וותיקים, גדולים וחזקים".

 

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *