בית / קריות / חדשות קריות / קריות: עלייה של 150 אחוז בעבירות הסמים לעומת הקיץ שעבר

קריות: עלייה של 150 אחוז בעבירות הסמים לעומת הקיץ שעבר

סיום החופש הגדול ירווה קצת נחת גם למשטרת ישראל. במהלך החופש הגדול תוגברה תכנית שומר הלילה הייחודית של תחנת זבולון במאות שוטרים שתגברו יחד עם היחידה למניעת ביריונות בתחנה. תכנית "שומר הלילה"פועלת מידי סופ"ש חמישי- עד שבת בכל השבוע ובימי החופש הגדול נערכו בכוחות מתוגברים.

תנ"צ בני אבליה
" שומר הלילה תמשיך בסופי שבוע ובחגים". תנ"צ בני אבליה (צילום: רותם כבסה)

 מפקד תחנת זבולון תנ"צ בני אבליה מסכם את חודשיים עמוסים בימים החמים ביותר של השנה. לדברי אבליה אין כל שינוי במגמות הפשיעה, כמות התיקים שנפתחו הייתה זהה אך הוא מצביע על עלייה בעבירות הסמים.

אבליה: "השנה יש עלייה במעורבות בשימוש בסמים והסחר בסמים בכל הקריות בקרב בני נוער. נפתחו יותר תיקים. מדובר בעלייה של 150 אחוזים בשימוש בסמים בעיקר מריחואנה וחשיש. במקביל נראה עלייה דרסטית באירועי שפיכות אלכוהול. מאות בקבוקים, נשפכו על ידי השוטרים בניגוד לשנה שעברה. עשרות דוחות ניתנו על הקמות רעש כנגד בני נוער במקומות ציבוריים. פעילות שפיכת האלכוהול והקמות הרעש מטרתה "איכות חיים", הביאו לרגיעה באירועים אלימים בקרב בני נוער.

"תוכנית שומר הלילה, הייתה מוצלחת מאד. נעשה הפקות לקחים לקראת החגים ומה מהפעילויות אנו משמרים לשנה הבאה. ההיערכות והכוחות בשטח, בפארקים הוכיחה את עצמה ויפעלו כך גם בשנה שעברה. תוכנית שומר הלילה תמשיך בעיקר בסופי שבוע ובחגים.

 

בדוק גם

מד"א נערך לקראת יום כיפור ומתריע מפני תאונות אופניים והתעלפויות

מדי שנה מוזנקים צוותי מד"א להעניק טיפול רפואי ליותר מאלפיים בני אדם במהלך יום הכיפורים. …

הרכב שנפגע והסלע שפגע בו. צילום עצמי

סלע הושלך לעבר רכב שנסע ברחוב חלוצי התעשייה, ניפץ את השמשה ועבר ליד ראשו של הנהג

משטרת זבולון מנהלת חקירה מקיפה כדי לאתר ולהעמיד לדין את האלמונים שהשליכו סלע גדול על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *