בית / קריות / פתאום המכונה החלה לפלוט מאות מטבעות של 10 שקלים

פתאום המכונה החלה לפלוט מאות מטבעות של 10 שקלים

נערה שהשתמשה במכונת הכרטוס במטרונית, החזירה לחברת דן מאות מטבעות כסף שנפלטו בשל תקלה וזכתה בתעודת הוקרה.

לפני מספר שבועות, הגיעו שתי נערות מקרית מוצקין לרציף המטרונית בתחנת צור שלום לכיוון דרום. השתיים ניגשו לקנות כרטיס נסיעה לכיוון חיפה, כשלפתע החל המכשיר לפלוט מטבעות של 10 שקלים. בסך הכל נפלטו 326 מטבעות. אחת הנערות, שיר בר, צלצלה לאביה, מנחם, כדי להתייעץ איתו מה לעשות באלפי השקלים שיצאו מהמכונה.

אזרחות טובה.  מנחם בר (שלישי מימין) ובתו בר עם נציגי החברה (צילום: באדיבות חברת דן צפון)
אזרחות טובה.  מנחם בר (שלישי מימין) ובתו בר עם נציגי החברה (צילום: באדיבות חברת דן צפון)

בר גילה תושייה ואחריות ציבורית וצלצל מיד לתחנת המשטרה והודיע להם על האירוע. הוא מיהר להגיע אל רציף המטרונית במטרה לפגוש בנערות ולהמתין לניידת המשטרה. מוקד המשטרה דיווח על התקלה למוקד התפעול של המטרונית וניידת נשלחה למקום לאבטח את הנערה ואביה, שהמתינו עם מטבעות הכסף עד שהגיעו טכנאי של חברת דן בצפון לתקן את מכשיר הכרטוס.

מבקר מטעם החברה הגיע גם הוא לתחנת צור שלום, על מנת לפגוש בנערה ובאביה ולקבל לידיו את הכספים. לאחר מספר שעות המכשיר נבדק ונמצא תקין.

מנכ"ל דן בצפון חיים מור חיים החליט לערוך לכבוד האב ובתו טקס הוקרה במרכז התפעול של המטרונית במפרץ חיפה, ולשניהם תעודת הוקרה. "שיר ומנחם בר גילו אחריות ציבורית ואזרחות טובה שיש להוקיר אותה", אמר מור חיים, "הם ראויים לשמש דוגמה לכולנו על התנהגותם האחראית, והמעט שיכולנו בדן בצפון לעשות הוא להעניק להם תעודת הוקרה".

 

 

בדוק גם

"אני פה בשביל לתת סוג של שירות לקהילה". יוסי שוורץ (צילום: נחום סגל)

מאמן מוצקין בכדורסל יוסי שוורץ: "נצא חזקים מהמשברון"

יוסי שוורץ, מאמן מכבי מוצקין כדורסל, מתאושש מהבשורה על פציעתו הקשה של השחקן הזר ג'רמי אינגרם וממשיך קדימה. כעת הוא מחפש שני זרים טובים שישלימו את סגל הקבוצה ושואף לתקוע יתד בליגה הלאומית. שוורץ מודע לעובדה שחיים צורי לא רוצה שהקבוצה תעלה לליגת העל, אך מבטיח שמוצקין תעלה לכל משחק במטרה לנצח

רפי זוהר. צילום: דורון גולן

הקרייתים: רפי זוהר יש רק אחד

את המצלמה הראשונה שלו קיבל רפי זוהר לבר המצווה ומאז, כבר 37 שנים, הוא נמצא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *