יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / קריות / פנאי קריות / תמשיך לייצר סקופים

תמשיך לייצר סקופים

סקופ  צילום: שי יחזקאל
רותם סלע לסקופ צילום: שי יחזקאל

השחקנית והדוגמנית רותם סלע תמשיך לעונה נוספת זו העונה הרביעית ברציפות, כפרזנטורית של רשת נעלי SCOOP. במסגרת החוזה שנחתם בימים אלה סוכם כי עבור קמפיין 2015 תקבל סלע 200 אלף שקלים. הקמפיין עם רותם סלע יעלה במהלך חודש ספטמבר הקרוב, עם השקת קולקציית סתיו חורף 2014-2015. 

לדברי רוני אינסאנז, מבעלי רשת SCOOP : "להצלחת מיצוב ומיתוג סקופ כאחת מרשתות ההנעלה המובילות בישראל שותפה רותם סלע, המלווה את המותג זו עונה רביעית. סלע הנחשבת למובילה אופנתית, שחקנית מוכשרת ודוגמנית בולטת בישראל הצליחה להפוך לאייקון אופנה ומודל לחיקוי לצעירות ונשים רבות בישראל. לאחר שלוש עונות עסקיות מוצלחות החלטנו להמשיך לעונה נוספת עם סלע, העונה על הקריטריונים המנחים את הרשת: מוכשרת, כובשת, מקרינה איכות וסטייל וכמובן נראית מצוין".

סלע אחת השחקניות והמגישות המצליחות בישראל כיכבה בשנה האחרונה בתפקידים ראשיים על מסכי כל הערוצים הגדולים במקביל וזאת במסגרת מגוון סדרות, ביניהן הסדרה המוצלחת שכבשה את מסכי הטלוויזיה: "להיות איתה" (ערוץ 2 –קשת) שבימים אלה מצלמת עונה שנייה. מעבר להיותה שחקנית ומגישה עסוקה במיוחד, סלע היא גם אמא לשתי  בנות, עורכת דין מוסמכת ונשואה לאריאל רוטר, ממשפחת רוטר אשר בבעלותה חברת האופנה קסטרו.

 

בדוק גם

משה אבן טוב. צילום: דורון גולן

הקרייתים; מוסיקת ג'ז להמונים

הגיל השלישי, שעל פי התפיסה המסורתית מיועד למנוחה ורגיעה, מתברר יותר ויותר כשלב בו רבים …

ערן ושרי צילום עידן חן

יש להם חלום

רבע מיליון שקלים. זה הסכום לו זקוקים ערן ושרה ישראלי מקרית ביאליק, כדי להגשים את חלומם להיות אבא ואמא בהליך פונדקאות בחו"ל. אחרי מסכת ייסורים בלתי נתפסת, שכללה שכול, אובדן וניתוח קיצור קיבה שכמעט הפך לניתוח קיצור חיים, פנו בני הזוג, באין ברירה אחרת, לגיוס ממון מההמונים. 250 אלף שקלים הם בסך הכל 250 אלף איש שיתרמו שקל אחד בלבד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *