יום שבת , ספטמבר 22 2018
בית / קריות / פנאי קריות / עונג שבת

עונג שבת

שארלוט
קינוח של ביסטרו קפה שארלוט

מסעדות ביסטרו ותיקות וייחודיות מקפידות  לאורך השנים  על צוות רחב ידיים בהכנת המנות, המכונה גם "מאחורי הקלעים של הצלחת".  מסעדות ביסטרו ומסעדות שף יוקרתית מקפידות על אופן הכנת המנות על היצירתיות בהגשת האוכל ובאסתטיקה הנראית לעין. לצד האווירה המעולה, כוס יין משובח ,הסופ"ש שלכם יהיה מושלם.

על הפקת  המנות אמון צוות שלכם של שפים, סו- שפים, טבחים וקונדיטורים. הם אחראים על הניחוחות ושילוב הטעמים שמורגשים היטב בצלחת. במטבח הצרפתי יש הקפדה יתרה בחלוקת התפקידים. הסו-שף, המכונה גם "סגן שף" אחרי על התכנון ותפעול המטבח והמנות בכל יום ובתפקידו מחליף את השף בהיעדרו. חלק נכבד לסו -שף הוא בהכשרת סטג'רים, טבחים ועוד.  במסעדות עם ניחוח צרפתי יש הפרדה בין המטבח לתפקיד הקינוחים שמציעה עולם  שלם של טעמים בניצוחו של השף קונדיטור.

****דרושים עובדים בביסטרו קפה שארלוט****

שארלוט, ביסטרו פריזאי בקרית חיים מציע: ארוחת בוקר, עסקיות צהריים, ארוחת ערב רומנטית, קינוחים וקפה.  שעות הפעילות: ראשון- חמישי  24:00 – 09:00, שישי, 02:00 – 08:00 שבת: 01:00 – 09:30 עד אחרון הלקוחות.
רחוב אחי אילת 12 קרית חיים.  

בדוק גם

אוזי זולטק צילום: אלון אלנקווה

שומעים אותה?

אחרי ששנים שרה רוק כבד ודיברה בשיריה בעיקר על הקהילה הלהט"בית ואהבות נכזבות, החליטה אוזי זולטק שהגיע הזמן לכתוב ולהלחין בעצמה, והפעם לעסוק בנושא שהכי קרוב אליה כזמרת כבדת שמיעה. בחודש נובמבר היא תופיע בערב גאלה במסגרת קמפיין גדול להעלאת המודעות לכבדי שמיעה וחירשים תחת המסר: "מכשיר שמיעה הוא לא דבר נורא, הנה, גם אני, כזמרת, יכולה"

HWSG6989210-BLA copy

"סניף ארנקי אולגה בביג קריות הוקם מהצורך של הקהל הקרייתי"

יומיים לפתיחת שנת הלימודים, היערכות ההורים נמצאת בשיאה לקראת השנה החדשה. לאחרונה נפתח במתחם ביג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *