בית / קריות / ספורט קריות / שיא ישראלי מצוין לעידו הבר באליפות העולם

שיא ישראלי מצוין לעידו הבר באליפות העולם

עידו הבר (צילום: איסר רביץ)
ממשיך לשבור שיאים. עידו הבר צילום: איסר רביץ

אליפות העולם בשחייה נפתחה הבוקר (ראשון)  בקאזאן-רוסיה. 11 שחיינים ישראלים יצאו לאליפות, בתוכם עידו הבר (19), ממכבי קרית ביאליק, השחיין הצעיר ביותר במשלחת הישראלית.

הבר שחה הבוקר ראשון במשלחת שלנו במוקדמות 400 חופשי, וקבע זמן מצוין – 3:52.08 ובכך שבר את השיא הישראלי, שהיה שייך לו, ב-26 מאיות השנייה. הוא סיים את המוקדמות במקום ה-36, אך במשלחת הישראלית הביעו שביעות רצון רבה מהיכולת שהציג באליפות. בהמשך השבוע אמור הבר להשתתף גם במשחה למרחק 800 מ'.

יצוין כי הבר הוכתר לפני כחודשיים בתואר שחיין השנה של עיתון 'הד הקריות', בטקס ספורטאי השנה המסורתי.

 

בדוק גם

שתי נפילות של המועדון. מימין: אייל גולסה ועידן ורד (צילום: אדריאן הרבשטיין)

כדורגל: צניחת השער הירוק

אז קודם נשחרר צפירת הרגעה, אין שינוי בשער הדולר, גם לא בירוקים שיענקל'ה שחר משקיע במכבי חיפה. הצניחה מתבטאת בתנודות השחקנים בשבע השנים האחרונות, פועל יוצא מכך, ההישגים של הקבוצה בשנים הללו. אופיר לוי מנסה להבין למה מכבי חיפה מתנהלת מול שחקנים בכירים בצורה כל כך הזויה ולא מצליח, אתם הצלחתם להבין?

מועדון של אלופים. מכבי קרית ביאליק

שחייה: מכבי ביאליק אלופת ישראל

אליפות ישראל בשחייה עמדה הפעם בסימן שליטה גדולה של שחייני מכבי קרית ביאליק (בנים בלבד). שחייני הנוער זכו במקום הראשון ושחייני הבוגרים זכו במקום השני. יש להדגיש כי האליפות התקיימה ללא שחייני נבחרת ישראל שיצאו למחנה אימונים באיטליה, לקראת אליפות אירופה שתחל היום בגלזגו. בתוכם גם אנסטסיה גורבנקו ממכבי ביאליק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *