יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / קריות / ספורט קריות / כדורגל נוער: אמנון רז חוזר להפועל חיפה

כדורגל נוער: אמנון רז חוזר להפועל חיפה

מחזירים עטרה ליושנה. מחלקת הנוער של הפועל חיפה עשויה לקבל חיזוק משמעותי בדמותו של אמנון רז, שהיה בתקופת רובי שפירא המנהל המקצועי של המחלקה. באותה תקופה נזרעו הניצנים שהובילו לעלייתם של שחקנים רבים לקבוצת הבוגרים של המועדון.

מחזירים עטרה ליושנה. משמאל: אמנון רז, לידו איתמר ציז'יק (צילום: מימל)

בשבועות האחרונים ניהלו אנשיו של יואב כץ משא ומתן עם רז, שאמור להיסגר בצורה חיובית בימים הקרובים. כבר ביום ראשון הקרוב אמור רז להעביר באיצטדיון קרית חיים השתלמות למאמני מחלקת הנוער.
עוד רמז לסגירת העסקה, בשבת הגיע רז, שמתגורר באזור המרכז, לאיצטדיון קרית חיים כדי לצפות בדרבי לנוער שהיה דרמטי והסתיים בתוצאת תיקו 2. רז ישב ליד מנכ"ל מכבי חיפה איתמר ציז'יק.

 

בדוק גם

הוכיח שהוא היום מספר 1. גיא חיימוב

ללא הגבלת זרים

המשחקים של הנבחרת בשישי שעבר באלבניה, וביום שלישי באירלנד, עם מאמן זר חדש, לא הביאו איתם בשורות גדולות. למדנו שגם אנדי הרצוג הוא לא קוסם, כמו קודמיו, והוא בטח לא אשם בחוליים של הכדורגל הישראלי. כל זמן שלא ישקיעו כאן במאמני הילדים, לא נתקדם, ועוד פתרון - שאף אחד לא רוצה - לפתוח את השוק לשחקנים זרים

להחתים "לכל החיים". מקסים פלקושצ'נקו צילומים: אדריאן הרבשטיין

חותמת סופית על קיץ מצויין

בגדול יואב כץ וניר קלינגר עשו עבודה טובה הקיץ. הבוס הצליח להשאיר את רוב השחקנים. את אלה שעזבו לא ניתן היה להשאיר, למעט אחד. קלינגר הביא מחליפים ראויים, שמביאים איכויות חדשות, אך גם חלקים שחסרים במשחק שלהם. כדי להשלים את הפאזל צריך להביא קיצוני קלאסי. שמו של מתן חוזז עלה בימים האחרונים ומדובר בדיוק בסוג השחקן הזה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *