בית / קריות / ספורט קריות / איצטדיון סמי עופר: מחאת זיהום האוויר הגיעה למגרש

איצטדיון סמי עופר: מחאת זיהום האוויר הגיעה למגרש

המולה רבה הערב (מוצ"ש) באיצטדיון סמי  עופר המפואר בחיפה במשחק שהתקיים בין מכבי חיפה לעירוני קרית שמונה. רגע לפני שריקת סיום המשחק, אוהדי מכבי חיפה ופעילי גרינפיס  מחו על זיהום האוויר במפרץ חיפה והניפו מהיציע שטיח ענק עם תמונתו של איש העסקים סמי עופר ז"ל, בין השאר בגלל המפעלים שנמצאים בבעלות משפחת עופר במפרץ חיפה. עופר נראה בתמונה כאייל הון עם שרשרת וסימן דולר, וכן מעשן סיגרים. הפעילות נעשה באותה השעה בכל העולם במסגרת יום המאבק הבינלאומי נגד אנרגיות מזהמות, וכן נגד הרחבת בז"ן.

התעוררות. איצטדיון סמי עופר הערב (צילום: אדריאן הרבשטיין)
התעוררות. איצטדיון סמי עופר הערב (צילום: אדריאן הרבשטיין)

המשחק שהסתיים בתוצאה 1:4  היה מתוח.  אוהדים מיהרו לצאת מהיציעים לכיוון יציאה לאחר שבקרת העשן פעלה וימנה לנכוחים לפנות את המקום. מתברר כי עשן שעלה במטבח הפעיל את מערכות הגלאי העשן המתקדמות. עד שלוחמי אש בכיבוי אש מחוז חוף הגיעו למקום והצליחו לעצור את מערכות הכריזה. אין נפגעים ולא נגרם נזק.

קודם כן נעצר על ידי שוטרי תחנת חיפה אוהד עם רימון עשן ברשותו.  החשוד הסליק את האמל"ח במכנסיו, בלשי תחנת חיפה שהיו פרסים ביציעים צליחו לזהות את פריט האמל"ח ועצרו את האוהד בשנות ה-20 לחייו, טרם השלכת הרימון.  החשוד נלקח לחקירה בתחנת חיפ ובסיומה ייעצר.

בהמשך לפריסת הדגל, הסבירו במשטרת חיפה  כי הנושא נבדק ולא נמצאה עבירה פלילית מעצם הצגתו.

בדוק גם

הכל הולך לקלינגר העונה. בגמר הוא החליט להביע אמון גם במקסים פלקושצ'נקו וגם בגל אראל, שניהם הרוויחו את האמון הזה בשבועות האחרונים. קלינגר קיבל את שער היתרון ממקסים, ובזמן שאראל התקשה בתפקיד הקשר האחורי (הוא הכי טוב כקשר 50/50), איכשהו כמה טעויות שלו לא עלו לאדומים בשער. כי הקארמה החליטה שלא מגיע לו להיות חתום על הפסד בגמר הגביע, לא בעונה בה פילס את דרכו מהיציע להרכב ונתן כל מה שיש לו בכל רגע נתון. הכל כל כך הולך לקלינגר, שאפילו מאמון קשוע הספיק לבשל שער בגמר הגביע. ובסוף זה נגמר עם עדן בן בסט מניף גביע. עדן, הדבק של הקבוצה לאורך העונה, נתן את הבטחון לכל השאר. הוא זה שבביקור הקודם בטדי כבש שלושער, הוא זה שבפנדלים מול הר הגעש של אוהדי בית"ר בחצי הגמר כבש בנינוחות את הבעיטה הראשונה והחשובה כל כך. הוא היה שם כל פעם שנדמה היה שנשברים, כל פעם שצריך היה רגע של התעלות. אין בכדורגל הישראלי מי שראוי יותר להניף גביע השנה. מגיע לו. מגיע להם.

אוניברסלי: עונה היסטורית

מגיע להם. כל כך מגיע להם. הגביע הזה הוא הפרס הראוי לעונה הזאת של הפועל חיפה, עונה שהפכה ביום רביעי מגדולה להיסטורית, אחת הגדולות בתולדות המועדון. תואר ראשון להפועל חיפה מאז האליפות לפני 20 שנה, תואר שני מאז 1974

IMG_0164

הפועל חיפה מחזיקת הגביע

עונה היסטורית של הפועל חיפה. בתום 120 דקות מרתקות זכו האדומים בגביע המדינה, אחרי 44 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *