בית / קריות / ספורט קריות / איצטדיון סמי עופר: מחאת זיהום האוויר הגיעה למגרש

איצטדיון סמי עופר: מחאת זיהום האוויר הגיעה למגרש

המולה רבה הערב (מוצ"ש) באיצטדיון סמי  עופר המפואר בחיפה במשחק שהתקיים בין מכבי חיפה לעירוני קרית שמונה. רגע לפני שריקת סיום המשחק, אוהדי מכבי חיפה ופעילי גרינפיס  מחו על זיהום האוויר במפרץ חיפה והניפו מהיציע שטיח ענק עם תמונתו של איש העסקים סמי עופר ז"ל, בין השאר בגלל המפעלים שנמצאים בבעלות משפחת עופר במפרץ חיפה. עופר נראה בתמונה כאייל הון עם שרשרת וסימן דולר, וכן מעשן סיגרים. הפעילות נעשה באותה השעה בכל העולם במסגרת יום המאבק הבינלאומי נגד אנרגיות מזהמות, וכן נגד הרחבת בז"ן.

התעוררות. איצטדיון סמי עופר הערב (צילום: אדריאן הרבשטיין)
התעוררות. איצטדיון סמי עופר הערב (צילום: אדריאן הרבשטיין)

המשחק שהסתיים בתוצאה 1:4  היה מתוח.  אוהדים מיהרו לצאת מהיציעים לכיוון יציאה לאחר שבקרת העשן פעלה וימנה לנכוחים לפנות את המקום. מתברר כי עשן שעלה במטבח הפעיל את מערכות הגלאי העשן המתקדמות. עד שלוחמי אש בכיבוי אש מחוז חוף הגיעו למקום והצליחו לעצור את מערכות הכריזה. אין נפגעים ולא נגרם נזק.

קודם כן נעצר על ידי שוטרי תחנת חיפה אוהד עם רימון עשן ברשותו.  החשוד הסליק את האמל"ח במכנסיו, בלשי תחנת חיפה שהיו פרסים ביציעים צליחו לזהות את פריט האמל"ח ועצרו את האוהד בשנות ה-20 לחייו, טרם השלכת הרימון.  החשוד נלקח לחקירה בתחנת חיפ ובסיומה ייעצר.

בהמשך לפריסת הדגל, הסבירו במשטרת חיפה  כי הנושא נבדק ולא נמצאה עבירה פלילית מעצם הצגתו.

בדוק גם

amit 01

מוטב מאוחר

לקח למוחמד אלאך ופרד רוטן שלושה משחקים בגביע הטוטו, אבל בסוף הם הפנימו. עם הסגל הנוכחי של מכבי חיפה יש להם סיכוי נהדר לחזור להולנד הרבה לפני שהפלייאוף העליון יתחיל

איך כץ חשב בכלל לוותר עליו? ארנסטס שטקוס צילום: אדריאן הרבשטין

עדיין איתנו

השבוע שעבר, שהחל בזכייה בתואר אלוף האלופים והסתיים בניצחון באיסלנד, הוכיח שהפועל חיפה של העונה שעברה עדיין איתנו. הקסם נמשך. החבורה של ניר קלינגר שוב השיגה בדיוק את התוצאות אותן הייתה צריכה, שוב הוכיחה אופי יוצא דופן, שוב הוציאה מעצמה את המקסימום בתנאים קשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *