יום חמישי , ינואר 17 2019
בית / קריות / נדל"ן קריות / כל האולם כולו
איציק צויניאשוילי, דוד מור, משה אלישקוב ורוברט בן דוד
"אנחנו חייבים לעבוד מצוין פלוס, אחרת זה לא יעבוד". איציק צויניאשוילי, דוד מור, משה אלישקוב ורוברט בן דוד (צילום: אפרת פראנק)

כל האולם כולו

באוקטובר האחרון אירעה סערה בתחום אולמות האירועים בקריות, רעידת אדמה אם תרצו: סכסוך עסקי פרץ בין בעלי אולמי הנסיכה. לא מעט תושבי האזור שהזמינו את האולם הוותיק לאירוע משפחתי מתוכנן חששו מתוצאות הסכסוך. חצי שנה אחרי, באולמי הנסיכה משיקים מיתוג חדש, שיפוץ ושידרוג ומתיחת פנים משמעותית. גם השותפים שעזבו לא קפאו על השמרים, והם עובדים במרץ לקראת

פתיחת המגה אולם באוקטובר 2013 – נוביה שהוקם בחלוצי התעשייה בהשקעה של 25 מיליון שקלים. מי שעומדים מאחורי הפרויקט הענק הם רוברט בן דוד, משה אלישקוב, איציק צויניאשוילי, דוד מור ורפי צבי, כולם בעלי ותק של כ-20 שנה בתחום אולמות האירועים. ראשית יצוין כי אין אפשרות לדון בנושא הסכסוך העסקי, מאחר שהוא מתברר בימים אלה בערכאות משפטיות, אבל החמישה מתעקשים להבהיר כי הגישו תביעה בסך 20 מיליון שקלים נגד בעל האולם אהרון חן.

איציק צויניאשוילי, דוד מור, משה אלישקוב ורוברט בן דוד
"אנחנו חייבים לעבוד מצוין פלוס, אחרת זה לא יעבוד". איציק צויניאשוילי, דוד מור, משה אלישקוב ורוברט בן דוד (צילום: אפרת פראנק)

אולי תל אביב?
מלבד התביעה הזו, הם מעדיפים להתמקד בעתיד הקרוב, בפרט באזור שעתיר באולמות אירועים וכאשר צפויה להם תחרות לא פשוטה. הם צועדים יחד בעולם העסקים כבר קרוב ל-20 שנה ומרגישים כמו משפחה. "מחשבות על אולם חדש היו כבר בשלהי התקופה בנסיכה", אומר השבוע בן דוד, "ראינו שיהיה לנו קשה והחלטנו לא לבזבז זמן ולהרים משהו חלופי. נכון שאת החוזה לנוביה סגרנו אחרי שיצאנו משם, אבל בסוף התקופה כבר ידענו שאנחנו צריכים משהו חלופי".

אלישקוב: "כל הזמן אמרתי לחבר'ה שלי שאני רוצה לפתוח סניף של הנסיכה בתל אביב. הגענו למצב של רוויה ורצינו ליזום קומפלקס חדש עוד כשהיינו בנסיכה. כשנוצר המצב החדש, יזמנו וחיפשנו מקום ומצאנו את הבניין הזה. החלטנו להשקיע בקומפלקס ובשטח שמאחוריו, שם נפתח בעתיד שתי מסעדות: מסעדת בשרים בסגנון טקסס ומסעדת דגים. אין באזור מסעדת דגים ברמה גבוהה, כדי לאכול ארוחת דגים טובה צריך לנסוע לעכו או לחיפה, אז החלטנו לפתוח מקום בקריות, שיהיה גם פה. גם מסעדת הבשר תהיה מיוחדת. יהיו שם דברים שאין בסביבה. אנחנו תמיד עושים משהו שאין באזור".

אולמי נוביה
אולמי נוביה (הדמיה: 3d vision)

האולם החדש עומד להיפתח ברחוב חלוצי התעשייה, מול מתחם טן, במבנה שהפך לסוג של פיל לבן, בנייתו התחילה אבל נעצרה והשלד נשאר מיותם. באותו רחוב ממוקמים מצידו האחד אולם כינורות ומצידו השני אולם הקאלה. לא מעט אולמות נפתחו בעשר השנים האחרונות באזור הקריות ומפרץ חיפה, כל אולם שנפתח נראה חדש ויוקרתי יותר. אבל בעלי נוביה אומרים שהם מכוונים לקבוע רף חדש בתחום אולמות האירועים.

הכתבה המורחבת תפורסם ביום שישי בעיתון "הד הקריות"

בדוק גם

לנה (ג'וי ריגר) היא נערה בת 16 שכל מה שהיא רוצה זה לברוח לתל אביב ולהתחיל לחיות (צילום: דמיאן דופרן)

הבתולה של קרית ים: עכשיו הסרט

בקיץ 2009 כיכבה קרית ים בכותרות של התקשורת העולמית. היה זה לאחר שדובר העירייה הוציא הודעה לעיתונות, כי דייגים בחוף הצפוני ראו בתולת ים וכי העירייה מציעה פרס של מיליון דולר למי שיביא תיעוד שלה. הבתולה, מיותר לציין, מעולם לא נמצאה * בשבוע שעבר, כמעט 10 שנים אחרי, יצא לאקרנים הסרט "אין בתולות בקריות", המבוסס על האגדה האורבנית

תגובה אחת

  1. יאנה מירו

    מהמם!!!!!!בשעה טובה!!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *