בית / קריות / חדשות קריות / מבצע התרמת דם התקיים בקרית חיים

מבצע התרמת דם התקיים בקרית חיים

זה שלוש שנים שוועד קרית חיים מקיים מבצע התרמת דם עבור מד"א, בשיתוף עם בנק הדם חיפה. השבוע תרמו תושבי קרית חיים עשרות מנות דם במצבע התרמה שנערך בבניין ארכיון קרית חיים.

תרומת דם. צילום: ועד קרית חיים
תרומת דם. צילום: ועד קרית חיים

עד כה נערכו כבר חמישה מבצעים לאיסוף תרומות דם מהציבור והשבוע הגיעו יותר מ-120 איש לתרום דם. בסופו של דבר נאספו 93 מנות דם לאחר שהתברר כי חלק מהאנשים שהגיעו אינם יכולים לתרום מדמם מסיבות רפואיות. בשירותי הדם של מד"א עושים מאמצים גדולים להתרים מנות דם לבתי חולים ברחבי הארץ.

במד"א שבים ומזכירים לציבור לבוא בימים אלה ולתרום דם על מנת להתגבר על מחסור הדםהעונתי בתקופת החגים. מידע על עמדות התרמות דם אשר יוצבו בקניונים, באתרי תיירות, בתחנות מד"א השונות ובמקומות ציבוריים נוספים ברחבי הארץ.

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *