יום שני , ינואר 21 2019
בית / קריות / חדשות קריות / שירות חדש וייחודי בטכניון: רישום והדרכה לנישואין
ד"ר אלעד דוקוב.
מכיר מקרוב את חיי הסטודנטים. ד"ר דוקוב (צילום: דוברות הטכניון)

שירות חדש וייחודי בטכניון: רישום והדרכה לנישואין

"הרעיון מאחורי היוזמה פשוט מאוד, ועיקרו הנגשת הרישום לנישואין לאוכלוסיית הטכניון – סטודנטים ועובדים," אומר רב בית הכנסת של הטכניון, ד"ר אלעד דוקוב. "במקום להטריח את הנרשמים להגיע לרבנות המקומית במקום מגוריהם, ניתן מהיום להירשם לנישואין בבית הכנסת של הטכניון. אנו נותנים את השירות כפי שהוא ניתן בכל סניף של הרבנות הראשית, אבל בצורה המתאימה יותר לאוכלוסיית הסטודנטים".

ד"ר אלעד דוקוב.
מכיר מקרוב את חיי הסטודנטים. ד"ר דוקוב (צילום: דוברות הטכניון)

"אני מכיר מקרוב את חיי הסטודנטים," אומר הרב דוקוב, ד"ר למתמטיקה מהטכניון בהכשרתו המקצועית. "החיים שלהם עמוסים ולחוצים. על כן ביקשתי להקל עליהם ולתת להם את האפשרות להדרכת נישואין זמינה יותר ומותאמת יותר עבורם. אני מאמין שתהליך הדרכת הנישואין צריך להיות תהליך אישי ולא קבוצתי. עוד מאפיין ייחודי אצלנו הוא שבמקום הדרכה נפרדת לכלה, כאן אנחנו מציעים הדרכה זוגית משותפת שמטרתה בניית זוגיות בריאה. תהליך זה רלוונטי לקהל היעד שלנו, המורכב בעיקרו מסטודנטים. השירות רק יצא לדרך, וכבר נרשמו אצלנו מספר זוגות. אני מעריך שהשירות ילך ויצבור תאוצה לקראת חודש מאי – תקופה שבה נרשמים הזוגות לחתונה בחודשי הקיץ".

בדוק גם

ירון הוכנבוים במשחק נגד עפולה (צילום חגאג רחאל)

הפועל נצרת עילית עלתה לראש הטבלה בלי לשחק

היום בערב (שעה 19:00) תהיה לחניכיו של המאמן, ירון הוכנבוים, הזדמנות להתבסס בראש הטבלה, כאשר יצאו למשחק חוץ לא קל נגד בית"ר תל אביב/ רמלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *