בית / קריות / חדשות קריות / השר ארדן ללוחם מג״ב שנפצע: ״אתה גיבור אמיתי״

השר ארדן ללוחם מג״ב שנפצע: ״אתה גיבור אמיתי״

השר לביטחון פנים, ח״כ גלעד ארדן הגיע היום, (שלישי) לבקר את לוחם מג״ב שנפצע ביום א׳ בסמוך לשער שכם שבירושלים. השר ארדן, הגיע מלווה במפקד מג״ב , ניצב עמוס יעקב ומפקד מחוז ירושלים, ניצב צ׳יקו אדרי לבית החולים שערי צדק. השר קיבל עדכון על מצבו הבריאותי של הלוחם מד״ר דני פינק שסיפר שהלוחם יצא מכלל סכנה וחל שיפור ניכר במצבו. השר ארדן שוחח עם בני משפחתו של לוחם מג״ב, ואמר:  ״בינכם הוא גיבור אמיתי, היה פה נס״.

השר ארדן פנה אל הלוחם ואמר, ״אני כל כך שמח שאתה איתנו בריא ושלם, התפללנו לשלומך. באתי להצדיע לך על הגבורה, אתה גיבור. אנו זקוקים לך״.

השר ארדן וא' (צילום: חטיבת דובר המשטרה)
השר ארדן והלוחם הפצוע (צילום: חטיבת דובר המשטרה)

מפקד משמר הגבול, ניצב עמוס יעקב, תיאר לשר אדרן את פרטי האירוע, לדבריו לאחר שהלוחם נפגע מאחור הצליח הלוחם לנער אותו מעליו, הסתובב אל המחבל וירה לעברו. ניצב עמוס יעקב ציין כי לדברי אחד הרופאים שהיו במקום, היו ללוחם שתי דקות מהרגע שנפגע ועד הרגע שאיבד את הכרתו. אלו הרגעים שהוא זיהה וירה לעבר המחבל. ״זה אינסטינקט של מקצוען״, הסביר ניצב עמוס יעקב.

בדוק גם

כוויות ברגליים. צילום מתוך תיק התביעה

תביעה נגד גן ילדים שבו תינוק ניכווה ממים רותחים ברגליו

לבית משפט השלום בקריות הוגש כתב תביעה נגד גן ילדים פרטי בקריות בעקבות מקרה שבו …

הפגנת הורים במעון נעמת קרית ים. צילום: דורון גולן

הורים במעון בקרית ים: "גרמו לפגיעה נפשית ורגשית לילדים שלנו"

הורים  התאגדו השבוע מחוץ למעון בשכונת סביוני ים, תלו שלטים ומחו על פיטורי המטפלת הראשית, חודש לפני סיום השנה, על רקע אי הסכמות כספיות עם ההנהלה. לטענת ההורים, רובם נרשמו לשנה הבאה בשל העובדה שרשת המתנ"סים פרסמה את אותה מטפלת ולאחר שפוטרה, נאלצו לנדוד לשכונות חדשות בחיפוש אחר גן הולם לילדיהם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *