בית / קריות / חדשות קריות / הוגש כתב אישום כנגד ארבעה צעירים בחיפה ששדדו קשישה

הוגש כתב אישום כנגד ארבעה צעירים בחיפה ששדדו קשישה

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה הבוקר (שני) לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד ניקולאי קוטוב (18), דמיטרי שרגאיב (23), חאפס דהיר (18) ואדם דהיר (19) מחיפה, בגין ביצוע עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע ושוד בנסיבות מחמירות.

לפי עובדות כתב האישום, קשרו ארבעת הנאשמים קשר לשדוד את המתלוננת, קשישה כבת 82, בידיעה כי היא אישה מבוגרת המתגוררת בגפה בדירתה בשכונת הדר בחיפה, וזאת לאור היכרות מוקדמת של שניים מהנאשמים עם המתלוננת.

בהתאם לתוכניתם, בתאריך 16.12.13 סמוך לשעה 10:00 בבוקר, הגיעו הנאשמים אל ביתה של הקשישה כשהם מצוידים בכובעים ובכפפות. הארבעה החליטו על חלוקת תפקידים כאשר שניים נבחרו לעלות לדירת הקשישה ושניים נותרו לעמוד בפתח הבניין לשמור ולהשגיח.

אילוסטרציה (PantherMedia)
אילוסטרציה (PantherMedia)

בהמשך, שניים מהנאשמים נכנסו לדירת הקשישה, גנבו את רכושה תוך כדי זריקת חפציה על הרצפה, ואחד מהם אף איים עליה במספריים, כי אם לא תיתן לו את הטבעות שלרשותה יחתוך את אצבעותיה.

כמו כן לפני יציאתם חתכו הנאשמים את חוט הטלפון בבית המתלוננת על מנת למנוע ממנה להזעיק עזרה. לאחר מכן ברחו הארבעה יחדיו מהמקום ובהמשך אותו יום חלקו ביניהם את הכסף שנשדד כמו גם את הכסף שקיבלו ממכירת טבעות המתלוננת.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם. נגד ניקולאי קוטוב יוחס אישום נוסף בעבירות של החזקה ונשיאת נשק, קשירת קשר לביצוע פשע, כניסה והתפרצות למקום מגורים וגניבה.

בדוק גם

ציקי אבישר מכריז על התמודדות לראשות קרית מוצקין. צילום: דורון גולן

ציקי אבישר: "המטרה שלי להשיב לתושבים את תחושת ניקיון הכפיים"

אבישר הכריז ביום חמישי בבית נגלר בקרית חיים על התמודדות לראשות עיריית קרית מוצקין

מתנה לרכב. צילום: רוח חדשה במוצקין

הפסד לצורי: ועדת הבחירות אישרה לציקי לחלק צלונים עם תמונתו

ועדת הבחירות האזורית חיפה החליטה כי הצלונים לחלונות מכוניות שחולקו על ידי תנועת רוח חדשה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *