יום שני , ספטמבר 24 2018
בית / קריות / חדשות קריות / הבעל גילה שאשתו מנהלת בית בושת

הבעל גילה שאשתו מנהלת בית בושת

עו"ד גיא אופיר
עו"ד גיא אופיר (צילום: גיא יאסנקוב)

תושב הצפון, החליט לעזוב את אשתו ולפתוח בהליכי גירושין לאחר שגילה לתדהמתו באמצעות צילומים של חברת חקירות ששכר, כי רעייתו, אם ילדיו, הפכה דירה נוספת שבבעלותם לבית בושת, שבו היא מקיימת מסיבות הוללות, חילופי זוגות ועוד.

הבעל  החל לחשוד לאחרונה שרעייתו מנהלת רומן לנוכח היעדרויותיה התכופות מביתם. בעצתו של עו"ד גיא אופיר, שכר את שירותיה של חברת חקירות ולתדהמתו, החוקרים, הציגו בפניו ממצאים ולפיהם רעייתו החלה לנהל בית בושת.

הבעל, הציג בפני רעייתו את הממצאים והחליט לפתוח בהליכי גירושין וטען בכתב התביעה שהגיש באמצעות עו"ד אופיר, לביה"ד הרבני האזורי בחיפה כי, "נתגלה לו לאחרונה כי האישה נוהגת להשכיר דירה נוספת שבבעלות בני הזוג לצדדים שלישיים לצורך עריכת מסיבות, כגון: מסיבות רווקים מרובות משתתפים לגברים וכד'".

הבעל אף פנה לביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה וביקש להורות על מתן צו לפירוק שיתוף וצו שימנע מהאישה להמשיך ולהשכיר את הדירה לצדדים שלישיים בטענה כי, "אותם אנשים שנמצאים בדירה, עושים בה כבשלהם, תוך שהם עושים שימוש בכל מטלטלי הדירה ותכולתה".

ביהמ"ש נענה לבקשתו למרות הכחשותיה של אשתו שהוציאה צו מניעה נגד האישה להמשיך ולהשכיר את הדירה לצדדים שלישיים והורה על פירוק הליך השיתוף, קרי מכירת הדירה הנוספת המשותפת.

 

בדוק גם

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

פרגולה פיסולית. צילום: דוברות העירייה

הושלם פרויקט שיפוץ רחבת הזכרון בקרית ביאליק

הצללה ייחודית המזכירה בצורתה כיפות הותקנה בשבוע האחרון ברחבת הזיכרון בשדרות ירושלים בקרית ביאליק. בכך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *