בית / קריות / חדשות קריות / הבעל גילה שאשתו מנהלת בית בושת

הבעל גילה שאשתו מנהלת בית בושת

עו"ד גיא אופיר
עו"ד גיא אופיר (צילום: גיא יאסנקוב)

תושב הצפון, החליט לעזוב את אשתו ולפתוח בהליכי גירושין לאחר שגילה לתדהמתו באמצעות צילומים של חברת חקירות ששכר, כי רעייתו, אם ילדיו, הפכה דירה נוספת שבבעלותם לבית בושת, שבו היא מקיימת מסיבות הוללות, חילופי זוגות ועוד.

הבעל  החל לחשוד לאחרונה שרעייתו מנהלת רומן לנוכח היעדרויותיה התכופות מביתם. בעצתו של עו"ד גיא אופיר, שכר את שירותיה של חברת חקירות ולתדהמתו, החוקרים, הציגו בפניו ממצאים ולפיהם רעייתו החלה לנהל בית בושת.

הבעל, הציג בפני רעייתו את הממצאים והחליט לפתוח בהליכי גירושין וטען בכתב התביעה שהגיש באמצעות עו"ד אופיר, לביה"ד הרבני האזורי בחיפה כי, "נתגלה לו לאחרונה כי האישה נוהגת להשכיר דירה נוספת שבבעלות בני הזוג לצדדים שלישיים לצורך עריכת מסיבות, כגון: מסיבות רווקים מרובות משתתפים לגברים וכד'".

הבעל אף פנה לביהמ"ש לענייני משפחה בחיפה וביקש להורות על מתן צו לפירוק שיתוף וצו שימנע מהאישה להמשיך ולהשכיר את הדירה לצדדים שלישיים בטענה כי, "אותם אנשים שנמצאים בדירה, עושים בה כבשלהם, תוך שהם עושים שימוש בכל מטלטלי הדירה ותכולתה".

ביהמ"ש נענה לבקשתו למרות הכחשותיה של אשתו שהוציאה צו מניעה נגד האישה להמשיך ולהשכיר את הדירה לצדדים שלישיים והורה על פירוק הליך השיתוף, קרי מכירת הדירה הנוספת המשותפת.

 

בדוק גם

חלק מהציוד שהוחזר למשטרה. צילום: דוברות המשטרה

מבצע החזרת ציוד צבאי והיסטורי לצה"ל

תחת הכותרת "70 ומשיבים" פתחו צה"ל והמשטרה במבצע שבו נקראים האזרחים להשיב לרשויות הבטחון את …

"כל יום הבנות שלי ביקשו לא ללכת לצהרון, וכבר שבועיים אני לא ישנה". האם ובנותיה צילום: דורון גולן

"הגננת תפסה את הבת שלי מהרגליים והידיים ואמרה לילד שיבוא להחזיר לה"

כשברקע מותה המצמרר של התינוקת יסמין וינטה בגן בפתח תקווה והורים ברחבי הארץ יוצאים להפגין למען הגברת הפיקוח בגנים, התקבלה ב"הד הקריות" עדות על המתרחש בצהרון בקרית אתא * ד', אם לתאומות בצהרון: "הבנתי מהבנות שלי שהגננת משתמשת בכוח. הן היו אומרות: 'אמא היא לוחצת עליי בכיסא, לא אמרת לה שאסור להרביץ?'" * רשת המתנ"סים בתגובה: "בשלב זה הנושא נמצא בחקירה משטרתית ואנו נמשיך לפעול בהתאם להוראות המשטרה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *