יום שלישי , ספטמבר 25 2018
בית / קריות / חדשות קריות / בית החולים כרמל בחיפה חנך חדר מיון ילדים חדש

בית החולים כרמל בחיפה חנך חדר מיון ילדים חדש

לראשונה מאז הוקם בית החולים כרמל, נחנך השבוע חדר מיון ילדים חדש ורחב בהשקעה של מעל 2.5 מליון שקלים. חדר המיון החדש משתרע על שטח כמעט כפול מחדר המיון הקודם, כך שהוא מגיע ל-220 מ"ר.

לצורך ההגדלה הועברו משרדים ושטחים שהיו בצמוד למיון למקומות אחרים בבית החולים. בחדר המיון ישנם שלושה חדרי בדיקה, עמדה חדשה לאחות ממיינת, חדר טיפול נמרץ מוגבר, ואפילו תאורת תקרה מיוחדת, מסוג סקיי לייט, שהיא ידידותית ונעימה לילדים.

המיון החדש כולל גם לובי כניסה משודרג, דלפק לקבלת קהל, חדרי צוות, חדר תרופות מודרני, עמדת רופאים ואחיות גדולה, פינות ישיבה עם מושבים צבעוניים ומרופדים ועמדת החתלה לאימהות.

"זהו לא סתם עוד פרויקט בינוי בבית החולים", מסביר מהנדס בית החולים, משה ברגר, "פרויקט מיון הילדים הינו פרויקט מיוחד במינו, בו ירדנו לכל פרט ופרט תוך דגש מיוחד על נגישות והתאמת מבנה ועיצוב המיון החדש לילדים ולהורים".

חדר התרופות החדש עומד בסטנדרטים בינלאומיים גבוהים, ומאפשר מתן מגוון רחב של תרופות, כולל טיפולי אנטיביוטיקה ונוגדי כאבים כטיפול ראשוני, מבלי צורך לטרטר את ההורים לבתי מרקחת. הציוד החדיש בחדר המיון כולל עגלות החייאה ומערכות גיבוי אוטומטיות, כולל התראות דיגיטליות של חמצן רפואי וגזים, המאפשרות לעבוד ברצף גם בזמן תקלה.

"אני מאמינה כי במיון החדש נמשיך לתת טיפול רפואי איכותי מהיר בסביבה נעימה ובטוחה יותר", אומרת מנהלת חדר המיון בכרמל, ד"ר מיוריאל קונופניקי, "הילדים וההורים הם בראש מעייננו ואנו שמחים וגאים לתת להם את השירות והטיפול הטובים ביותר בתוך מבנה חדש ומודרני, כשהכל נבנה והותאם במיוחד עבורם".

ד"ר מיוראל קונופנקי מנהלת המיון וצוות המיון במתחם החדש (צילום: אלי דדון)
ד"ר מיוראל קונופנקי מנהלת המיון וצוות המיון במתחם החדש (צילום: אלי דדון)

בדוק גם

(צילום: פוטוליה)

תושבי מוצקין, שימו לב: פייק סקר

היום (חמישי), החל משעות הבוקר, מקבלים תושבי קרית מוצקין שיחות טלפון אנונימיות, בהן הם מתבקשים לענות …

עומר זוהר. צילום: דורון גולן

"להיות ראש עיר זו שליחות שהייתי רוצה לעשות"

תחילת הדרך בעיתונות, העבודה במשרדי הממשלה, התקף הלב שחטף בגיל 32, הנישואים, ההורות לארבעה ילדים, החזרה לקרית מוצקין לחיקו האוהב של ראש העירייה חיים צורי והתוכניות לעתיד. עומר זוהר פותח את הלב ומתוודה: "חרטה אחת שלי היא שעד היום לא מצאתי את היכולת לשבת עם אבא שלי ולהגיד לו כמה אני אוהב ומעריך אותו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *