בית / קריות / ספורט קריות / הפגנה בלב ים

הפגנה בלב ים

למעלה מ-30 כלי שיט השתתפו היום (יום שישי) במשט מחאה באזור נמל חיפה, כנגד הכוונה לסגור את מועדון השייטים כרמל הפועל ליד תחנת החשמל שבחוף שמן. לטענת המפגינים ב- 15 לאוקטובר יש כוונה לסגור את המועדון ללא מציאת פתרון או חלופה אחרת.

מועדון השייט הוותיק נוסד לפני 80 שנה ומשתתף דרך קבע במשטים ותחרויות בינלאומיות. שייטים רבים יצאו היום, במשט ממעגן הדייג בכלי שיט שונים, הדליקו אבוקות והשליכו רימוני עשן למים.

תת אלוף (במיל') שבתאי לוי, בעברו סגן מפקד חיל הים וחבר ותיק במועדון אמר: "אני חבר במועדון השיט כרמל כבר למעלה מ-40 שנים, המועדון הזה חינך דורות רבים של שייטים מאזור חיפה והצפון, לא יעלה על הדעת שיסגרו לעיר הנמל והשיט של ישראל את המועדון היחיד ששוכן בה"

קומנדר המועדון איב בללי: "אני רוצה להבהיר, אנחנו לא בעלי יאכטות עשירים, אנחנו מתחזקים את כלי השיט שלנו בעצמנו, אני פונה לשר התחבורה ולראש הממשלה שיעשו משהו בעניין".

הפגנת מחאה של חברי מועדון שיט כרמל
"אנחנו לא בעלי יאכטות עשירים". הפגנת מחאה של חברי מועדון שיט כרמל (צילום: רפאל קבסה)

בדוק גם

אכזבת העונה. אליסון דוס סנטוס צילום: אדריאן הרבשטיין

ירוק עד: בלתי מספיק ומטה

זה הציון שמעניק פרשן 'הד הקריות' עמית פרוסנר לקבוצה שהוא אוהד. אין ספק, מכבי חיפה היא אכזבת העונה והיא חייבת לעשות שינויים גדולים לקראת העונה הבאה. סיכום העונה בשלושה חלקים: מתחילים עם השוערים ושחקני ההגנה

צעדת קרית ביאליק. צילום: דוברות העירייה

אלפים השתתפו בצעדת ביאליק על אף החמסין

צעדת ביאליק שהפכה למסורת, התקיימה ביום שבת האחרון  וכ-9000 תושבי העיר והסביבה הגיעו לאירוע הספורטיבי למרות מזג האוויר …

תגובה אחת

  1. \בני נוימן

    לא הכל במדינה כסף.לא כוחות כמו שאומרים מועדון נגד גוף ממשלתי להם אין בעיות של כסף ומערכת שעובדת ואנחנו גוף התנדבותי שעושה את עבודתו בהתנדבות .התוצאה ברורה אם לא יהיה אדם או שילטון עם רגישות ציבורית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *