מבזקים
בית / קריות / נדל"ן קריות / הדבר הגדול הבא

הדבר הגדול הבא

העוברים על גשר מוטה גור, בצומת קרית אתא, בוודאי מבחינים בעגורנים גדולים העובדים בקצב מהיר ומקימים במקום את מרכז העסקים החדש "I-WAY". מרכז מסחרי לעסקים ופנאי, שישתרע על שטח של למעלה מ-17 דונם ויכללו 22 אלף מ"ר.

מתחם "I-WAY", של חברת הבנייה יעקב יצחקי השקעות בע"מ, יכלול שני מפלסי מסחר ועוד קומת משרדים בסטנדרט גבוה, במרכז עסקים ייחודי. כל אחת מהקומות נהנית מחניון משלה, כולל חניות עיליות, מה שמקנה נגישות מקסימלית ללקוחות.

המתחם, שנמצא בימים אלו בשלבי ביצוע מתקדמים, צפוי להיפתח לקהל הרחב ביוני 2013. כל הקומפלקס תוכנן על ידי משרד האדריכלים ברעלי, לויצקי, כסיף. המתחם נבנה בסטנדרט גבוה עם צבעוניות וחזית רחבה, מה שיקנה למקום מראה הייטקי.

הרשתות ששכרו שטחים במתחם: אורנג', רשת "סטופ מרקט", "סטודיו C", "קפה נטו", "הפיראט האדום", קונדטורית "שני", גלידת תל חנן ועוד.

המיקום של המרכז אטרקטיבי, על צירי התחבורה העיקריים של הצפון (ציר ההסתדרות, כביש עוקף קריות, מטרונית), בסמוך למרכזים רפואיים ובתי המשפט.

היזם בני קרן, מחברת "ב. קרן מרכזים", המשווקת את הפרויקט, מציין כי  שטחי המסחר במתחם מיועדים גן ללקוחות ובעלי עסקיים מקומיים.

המרכז המסחרי החדש בקרית אתא
מיועד גם לעסקים מקומיים. המרכז המסחרי החדש בקרית אתא (הדמיה: חברת יעקבי)

בדוק גם

hanit_leybovitch-7

לצמוח מן הקושי

חייה של חנית מזרחי לייבוביץ התנהלו על מי מנוחות לצד בעלה דורון ושני ילדיה עד לפני כשש שנים. דורון, מאבטח אישים בעברו, לקה באירוע מוחי, והפך לסיעודי. במקום לשקוע, היא הקימה קליניקה לרפואה אלטרנטיבית, תוך שהיא מטפלת בשבר הגדול שנוצר במשפחתה, והצליחה להפוך את הטראומה לאבן שואבת

צילום: דורון גולן

אלכסנדר הגדול חזר, גם קיקוס כאן

עירוני קרית אתא שכחה את המשבר הקצר שעבר עליה, בעיקר בגלל חסרונו של הזר המצוין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *