בית / קריות / הבית של העסקים / תערוכת כלי עבודה חשמליים הגדולה בצפון

תערוכת כלי עבודה חשמליים הגדולה בצפון

גיל שפיגלר (צילום עצמי)
גיל שפיגלר (צילום עצמי)

חברת אפעל תיקונים תפתח מחר (רביעי) תערוכת כלי עבודה של חברת  MAKITA (מקיטה) הגדולה ביותר שנערכה עד כה בצפון.

החברה מציינת 25 שנות פעילות, יצאה במיתוג חדש ותשקיע את משאביה במחלקת מכירות גדולה המציעה את הכלים החשמליים הטובים ביותר. התערוכה מיועדת לקבלנים, שיפוצניקים ולקוחות פרטים. אפעל תיקונים מתחייבת למחירים הזולים ביותר.

בתערוכה יוצגו ויודגמו כלי העבודה על ידי נציגי המכירות. בין הכלים שתמצאו: מברגות, סטים נטענים, מאווררים תעשיתיים ומערפלים, ארלסים של מקיטה, רתכות של DECA תוצרת איטליה מפתחות RIDJED ועוד.

מנהל המכירות, גיל שפיגלר מסביר: "הצורך לתערוכה הגיע מהלקוחות השונים שהביעו היענות לקיים תערוכה מקצועית  בענף הכלים החשמליים. בשוק כיום יש פער של עד 25 אחוזים במחירי כלי עבודה ורצוי לבדוק עד הפרט האחרון את התמורה הכדאית ביותר המוצר. כמו כן בתערוכה בשיתוף חברת מקיטה ייערכו הגרלות נושאות פרסים".

תערוכת כלי עבודה חשמליים של מקיטה, ימים רביעי עד שישי, 26-28.8 בין השעות 07:00-19:00. ביום שישי: 07:00-14:00. כתובת: רחוב הדשנים 11 צומת קרית אתא (חיפה) 

לפרטים נוספים: בדף הפייסבוק אפעל תיקונים

בדוק גם

עו"ד שי אלמקייס. צילום: יח"צ

תושב הקריות יקבל כמיליון שקלים החזר ממס הכנסה

תושב הקריות אשר סובל ממספר מחלות קשות התבשר השבוע כי יקבל החזר רטרואקטיבי של כמיליון …

מאמינה בבני אדם. אתי רוזנפלד
צילום: דורון גולן

"נשים מביאות ערך מוסף לכל מקום שיהיו בו"

כשאשת הנדל"ן אתי רוזנפלד, החליטה להיכנס לתחום התמ"א 38, היא ידעה שהיא נכנסת לעולם גברי, אבל זה לא הרתיע אותה. "אני משתמשת בנועם הליכות ולא במרפקים כי אני יודעת שאף אחד לא אוהב שלוחצים עליו ודורסים אותו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *