בית / עמקים / חדשות עמקים / צבעו את העיר

צבעו את העיר

במסגרת הערכות לקראת החגים, ועל מנת לסייע לעובדי אגף חזות העיר בביצוע המטלות הרבות, השתתפו עובדי המנהלה בעירייה במבצע לצביעת מעקות וגדרות בשכונות העיר. השתתפות העובדים במבצע הייתה בגדר רשות וזכתה להיענות גבוהה. "בשבוע שעבר ניקינו את העיר ועכשיו אנחנו צובעים ועושים זאת באהבה ובשמחה", אמרה זהבה אמסלם, מזכירתו של מבקר העירייה.

מחדשים את נצרת עילית יחד עם ראש העיר
מחדשים את נצרת עילית יחד עם ראש העיר

המבצע אורגן על ידי מנהל האגף למשאבי אנוש, שי לוי. העובדים חולקו לצוותי עבודה על פי אזורים וביצעו את עבודות הצביעה כשהם מצוידים בכפפות, רולרים וצבע. " זו הייתה חוויה נעימה והיה מחמם את הלב לראות את התושבים מגיעים אלינו על מנת להביע הזדהות והיו גם כאלה שבאו עם בקבוקי מים קרים ועוגיות",  סיפרה אמסלם.
ראש העיר רונן פלוט, ביקר את יחידת הצבעים והודה לעובדים על התגייסותם למבצע. "מעבר לצבע ולתרומה לחזות העיר יש בהתגייסות של העובדים גם דוגמה לאכפתיות ולמעורבות בקהילה. אם בעבר  הדימוי של עובדי העירייה בעיני התושבים היה שלילי הרי שכיום חל מהפך של ממש והעובדים מחזקים את תדמיתם החיובית ובצדק".

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *