מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / צבעו את העיר

צבעו את העיר

במסגרת הערכות לקראת החגים, ועל מנת לסייע לעובדי אגף חזות העיר בביצוע המטלות הרבות, השתתפו עובדי המנהלה בעירייה במבצע לצביעת מעקות וגדרות בשכונות העיר. השתתפות העובדים במבצע הייתה בגדר רשות וזכתה להיענות גבוהה. "בשבוע שעבר ניקינו את העיר ועכשיו אנחנו צובעים ועושים זאת באהבה ובשמחה", אמרה זהבה אמסלם, מזכירתו של מבקר העירייה.

מחדשים את נצרת עילית יחד עם ראש העיר
מחדשים את נצרת עילית יחד עם ראש העיר

המבצע אורגן על ידי מנהל האגף למשאבי אנוש, שי לוי. העובדים חולקו לצוותי עבודה על פי אזורים וביצעו את עבודות הצביעה כשהם מצוידים בכפפות, רולרים וצבע. " זו הייתה חוויה נעימה והיה מחמם את הלב לראות את התושבים מגיעים אלינו על מנת להביע הזדהות והיו גם כאלה שבאו עם בקבוקי מים קרים ועוגיות",  סיפרה אמסלם.
ראש העיר רונן פלוט, ביקר את יחידת הצבעים והודה לעובדים על התגייסותם למבצע. "מעבר לצבע ולתרומה לחזות העיר יש בהתגייסות של העובדים גם דוגמה לאכפתיות ולמעורבות בקהילה. אם בעבר  הדימוי של עובדי העירייה בעיני התושבים היה שלילי הרי שכיום חל מהפך של ממש והעובדים מחזקים את תדמיתם החיובית ובצדק".

בדוק גם

שלומי אסולין (צילום מיכאל מלכין)

הבוקר נמנע מפגש פיקנטי בין שלומי אסולין לאייל ברקוביץ

היו אמורים להיפגש בבית משפט השלום בבית שאן, שם הייתה צריכה להתחיל להתברר התביעה שהגיש נגד ברקוביץ על לשון הרע, בעקבות דברים שאמר ברקוביץ על אסולין, בעקבות אירועי המשחק הראשון העונה בין שתי הקבוצות.

דניאל גוטקין

מצטיין הנשיא גוטקין מנצרת עילית: "הייתה חוויה אדירה"

בין 120 החיילים שניצבו אתמול בבית הנשיא בירושלים וקיבלו תעודת הצטיינות מיוחדת מנשיא המדינה, ראובן ריבלין, היה גם סמ"ר דניאל גוטקין המתגורר בנצרת עילית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *