מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / פרסי מצוינות הוענקו בית חולים העמק

פרסי מצוינות הוענקו בית חולים העמק

פרסי מצוינות חולקו השבוע במרכז רפואי העמק לעובדים ולצוותים מצטיינים, בטקס המצויינות הארצי שמתקיים מידי שנה בסמוך ליום העצמאות.

פרס מצוינות אישי הוענק ל-4 עובדות, דנה קנרש סגנית מנהלת היחידה לתזונה ודיאטה, ברכה יוספי, אחות אחראית במחלקה פנימית א', צביה דוד, מזכירה רפואית באולטרסאונד נשים, וברוריה קורלרו, אחות מרכזת תחום בטיחות המטופל.

המצוינים של בית החולים (צילום דוברות העמק)
המצוינים של בית החולים (צילום דוברות העמק)

פרס המתנדבת המצטיינת הוענק לאסתר אוברמן בת 80 מקיבוץ לביא המתנדבת במכון האונקולוגי ומסייעת לחולי הסרטן.

פרסים על ניהול לפי יעדים הוענקו למחלקת נשים ומיון נשים בניהולו של ד"ר שבתאי רומנו, למחלקה פנימית ב' בניהולו של ד"ר אורון עילם, למכון הגסטרו בניהולו של פרופ' איאן גרלניק ולצוות המעבדה בניהולו של דר' ראול קולודנר.

פרסים נוספים של ציון לשבח הוענקו למחלקת הביטחון של מרכז רפואי העמק בניהולו של אמיר נצ'רניקוב, ופרס ציון לשבח על הטמעת גישה חדשנים להולכת קשישים במחלקות פנימיות א' ו ב' הוענקו לצוותי כוחות העזר בניהולם של האחות האחראית בפנימית א' ברכה יוספי והאח האחראי בפנימית ב' איאד כבהה.

פרס המצוינות בשירות הוענק לצוות המכון לאיזוטופים, למחלקה כירורגית א' ולצוות היחידה לריפוי בעיסוק.

מנהלת בית החולים פרופ' אורנה בלונדהיים נשאה דברים במהלך הטקס ואמרה שהיא גאה להעניק את פרסי המצויינות למחלקות, ליחידות ולעובדים שהמצויינות בעבורם היא דרך חיים והמסירות לעבודה ולמטופלים היא נר לרגליהם, וכי במרכז רפואי העמק קיימת אווירה של מצויינות לאורך כל השנה.

בדוק גם

שלום לוי (צילום: עצמי)

היום: שלום לוי נגד הפועל מגדל העמק

שלום לוי, מגדולי שחקני הכדורגל שצמחו במגדל העמק ועד לעונה שעברה מאמן הפועל מגדל העמק, יגיע היום (שישי, 13:00) למגדל העמק, הפעם כמאמן הקבוצה האורחת, הפועל בית שאן.

אילן אזולאי חוגג (צילום עצמי)

מזל טוב

יושב ראש ועד העובדים בעיריית נצרת עילית, אילן אזולאי, חגג יום הולדת 47. האישה קרול והזאטוטים שלו לא הפסיקו לפרגן. מזל טוב גם מהמדור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *