מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / פרסי מצוינות הוענקו בית חולים העמק

פרסי מצוינות הוענקו בית חולים העמק

פרסי מצוינות חולקו השבוע במרכז רפואי העמק לעובדים ולצוותים מצטיינים, בטקס המצויינות הארצי שמתקיים מידי שנה בסמוך ליום העצמאות.

פרס מצוינות אישי הוענק ל-4 עובדות, דנה קנרש סגנית מנהלת היחידה לתזונה ודיאטה, ברכה יוספי, אחות אחראית במחלקה פנימית א', צביה דוד, מזכירה רפואית באולטרסאונד נשים, וברוריה קורלרו, אחות מרכזת תחום בטיחות המטופל.

המצוינים של בית החולים (צילום דוברות העמק)
המצוינים של בית החולים (צילום דוברות העמק)

פרס המתנדבת המצטיינת הוענק לאסתר אוברמן בת 80 מקיבוץ לביא המתנדבת במכון האונקולוגי ומסייעת לחולי הסרטן.

פרסים על ניהול לפי יעדים הוענקו למחלקת נשים ומיון נשים בניהולו של ד"ר שבתאי רומנו, למחלקה פנימית ב' בניהולו של ד"ר אורון עילם, למכון הגסטרו בניהולו של פרופ' איאן גרלניק ולצוות המעבדה בניהולו של דר' ראול קולודנר.

פרסים נוספים של ציון לשבח הוענקו למחלקת הביטחון של מרכז רפואי העמק בניהולו של אמיר נצ'רניקוב, ופרס ציון לשבח על הטמעת גישה חדשנים להולכת קשישים במחלקות פנימיות א' ו ב' הוענקו לצוותי כוחות העזר בניהולם של האחות האחראית בפנימית א' ברכה יוספי והאח האחראי בפנימית ב' איאד כבהה.

פרס המצוינות בשירות הוענק לצוות המכון לאיזוטופים, למחלקה כירורגית א' ולצוות היחידה לריפוי בעיסוק.

מנהלת בית החולים פרופ' אורנה בלונדהיים נשאה דברים במהלך הטקס ואמרה שהיא גאה להעניק את פרסי המצויינות למחלקות, ליחידות ולעובדים שהמצויינות בעבורם היא דרך חיים והמסירות לעבודה ולמטופלים היא נר לרגליהם, וכי במרכז רפואי העמק קיימת אווירה של מצויינות לאורך כל השנה.

בדוק גם

שבי מנשרוב והמאמן ליאור אנגלמן מקבלים את הרכש החדש (באמצע) צילום עצמי

כדורסל: בר חג'בי חתם בהפועל נצרת עילית

חג'בי הוא בעל רזומה עשיר וניסיון בליגה, עלה בשנה שעברה ליגה עם קבוצת הכדורסל קריית מוצקין ועשה עלייה נוספת עם קבוצת הכדורסל מגדל העמק. "בר הינו שחקן רב גוני בעל יכולת וניסיון בליגה ארצית ולאומית. הוא יוסיף לנו מניסיונו ויחזק אותנו משמעותית", אומר המאמן ליאור אנגלמן.

רועי שגיא (צילום עצמי)

חובק עולם

הוא נולד בארץ, נדד לסין, פורטוגל, ארה''ב ועכשיו שוב בארץ, במכינת תבור בנצרת עילית * "עזבתי חיים טובים, חברים מקסימים ומשפחה אוהבת, זה היה לא קל, אבל הייתה לי תכנית", הוא מסביר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *