בית / עמקים / ספורט עמקים / תיק הוצאה לפועל נגד הפועל עפולה

תיק הוצאה לפועל נגד הפועל עפולה

שחקני הפועל עפולה צילום עצמי
שחקני הפועל עפולה צילום עצמי

תיק הוצאה לפועל נפתח כנגד הפועל עפולה, לאחר שלא קיימה את החלטת בית הדין לעבודה, אשר חייב אותה לשלם לעו"ד חייק 1,200 שקל, בעקבות דחיית בקשת הקבוצה להעברת הדיון בעניינו של השחקן ג'וני טננבאום, מבית הדין לבוררות.

יצוין כי מדובר באירוע מביך מאד מבחינתה של הקבוצה וזו הפעם הראשונה בתולדותיה בה נפתח נגדה תיק הוצאה לפועל, אשר במידה ולא ייסגר תוך 30 ימים יוביל הדבר לעיקול בחשבון הבנק שלה.

עו"ד חייק: "רק מתוך כבוד לעורך הדין שלהם אותו אני מעריך המתנתי תקופה כה ארוכה לתשלום. כאשר הבנתי כי אין שום כוונה לשלם נאלצתי לפתוח תיק בהוצאה לפועל ועכשיו החוב כבר טיפס ל-1,800 שקל. צר לי אבל החלטות של בית משפט צריך לקיים ומי שלא עושה זאת ייאלץ לשלם מחיר גבוה יותר. לאור העובדה כי הקבוצה ממומנת ע"י ציבור משלמי המסים, ובכלל זאת אנוכי בתור מי שמשמלם ארנונה לעירייה, חבל שההנהלה מזלזלת ולא פורעת את חובותיה וכך משלמת יותר".

מנכ״ל הפועל עפולה, תומר רחמים, אמר בתגובה: ״לא ידוע לי על מה מדובר. הוא לא פנה אלי ולא אמר לי כלום. הרי נפגשנו בבוררות, למה לא אמר כלום?״.

 

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *