בית / עמקים / ספורט עמקים / תיק הוצאה לפועל נגד הפועל עפולה

תיק הוצאה לפועל נגד הפועל עפולה

שחקני הפועל עפולה צילום עצמי
שחקני הפועל עפולה צילום עצמי

תיק הוצאה לפועל נפתח כנגד הפועל עפולה, לאחר שלא קיימה את החלטת בית הדין לעבודה, אשר חייב אותה לשלם לעו"ד חייק 1,200 שקל, בעקבות דחיית בקשת הקבוצה להעברת הדיון בעניינו של השחקן ג'וני טננבאום, מבית הדין לבוררות.

יצוין כי מדובר באירוע מביך מאד מבחינתה של הקבוצה וזו הפעם הראשונה בתולדותיה בה נפתח נגדה תיק הוצאה לפועל, אשר במידה ולא ייסגר תוך 30 ימים יוביל הדבר לעיקול בחשבון הבנק שלה.

עו"ד חייק: "רק מתוך כבוד לעורך הדין שלהם אותו אני מעריך המתנתי תקופה כה ארוכה לתשלום. כאשר הבנתי כי אין שום כוונה לשלם נאלצתי לפתוח תיק בהוצאה לפועל ועכשיו החוב כבר טיפס ל-1,800 שקל. צר לי אבל החלטות של בית משפט צריך לקיים ומי שלא עושה זאת ייאלץ לשלם מחיר גבוה יותר. לאור העובדה כי הקבוצה ממומנת ע"י ציבור משלמי המסים, ובכלל זאת אנוכי בתור מי שמשמלם ארנונה לעירייה, חבל שההנהלה מזלזלת ולא פורעת את חובותיה וכך משלמת יותר".

מנכ״ל הפועל עפולה, תומר רחמים, אמר בתגובה: ״לא ידוע לי על מה מדובר. הוא לא פנה אלי ולא אמר לי כלום. הרי נפגשנו בבוררות, למה לא אמר כלום?״.

 

בדוק גם

אביב סולומון (צילום :עצמי)

אוהד רבינוביץ ואביב סולומון בדרך חזרה להפועל נצרת עילית

השניים מתאמנים מאז טרום העונה באשדוד וקיבלו אור ירוק לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. מכיוון שנכון להיום אין להם הצעות מליגת העל, האופציה הריאלית עבורם היא הפועל נצרת עילית.

ויתר על החולצה. ראובן גל ויובל שאוט (צילום חגאג רחאל)

המבוגר האחראי

בגיל 34.5 לומד קפטן הפועל נצרת עילית, ראובן גל, לקום מהספסל בכל פעם שהוא נדרש ולתת את כל כולו למען הקבוצה * המאמן ירון הוכנבוים הבהיר לשחקנים: "מבחינתי הוא חלק מהצוות המקצועי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *