בית / עמקים / ספורט עמקים / נערים א' של נצרת עילית זכו באליפות

נערים א' של נצרת עילית זכו באליפות

קבוצת נערים א' של הפועל נצרת עילית זכתה השבוע באליפות עם מאזן מצוין של 27 ניצחונות, הפסד אחד ושתי תוצאות תיקו. חניכיו של המאמן יאיר דוד היו ללא ספק הקבוצה הכי טובה בליגה, אולם דרמה במהלך העונה כמעט מנעה מהם את האליפות. כזכור, ממאזנה של הקבוצה הופחתו 24 נקודות בגין שתוף שחקן מתחת לגיל. נצרת עילית ערערה והוחזרו לה 18 נקודות, שסללו את הדרך לאליפות.

יש לציין כי ארבע הקבוצות הראשונות בליגה עלו לליגת ביניים, שתתחיל לפעול בעונה הבאה. "אם לא היו מחזירים לנו את הנקודות ולא היינו זוכים באליפות או עולים ליגה, היה נגרם לנו נזק אדיר", אומרים באגודה.

קבוצת נערים א' של הפועל נצרת עילית
הישג גדול. קבוצת נערים א' (צילום: חיים חנוכה)

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בנצרת עילית, עובד גרינפלד: "יש שלושה ארבעה שחקנים בקבוצה שאני רואה אותם בודאות משתלבים בעונה הבאה בקבוצת הנוער, וזה ההישג הכי גדול של הקבוצה". המאמן יאיר דוד, שהגיע מטירת הכרמל ועבר להתגורר בעיר, לאחר שנישא לתושבת נצרת עילית, זכה למחמאות רבות על עבודתו.

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *