בית / עמקים / חדשות עמקים / נגידת בנק ישראל: "תכנית לפיד תביא לעליית מחירים"

נגידת בנק ישראל: "תכנית לפיד תביא לעליית מחירים"

פרויקט אחוזת פפושדו ברובע יזרעאל (הדיה: יח"צ)
ג'קוזי במרפסת. אחוזת פפושדו ברובע יזרעאל (הדיה: יח"צ)

 הציפייה לכניסת החוק לתוקף משאירה את הזוגות הצעירים בעמדת המתנה. מנגד משפרי דיור מתחילים להבין שמרגע שחוק לפיד ייכנס לתוקף הסיכויים שלהם להתקדם לדירה חדשה יקטנו מאוד.

לטענת המהנדס אביעד פפושדו, הבעלים של חברת פפושדו, יש למשפרי הדיור ממה לחשוש: “הפטור מע"מ ממנו יהנו זוגות צעירים רבים באופן גורף, צפוי להגביר את הביקושים לדירות חדשות. כשהביקושים גוברים, גם המחירים עולים. במקרה כזה, מי שייפגע מעליית המחירים יהיו, בעיקר, משפרי הדיור שלא ייהנו מהחוק החדש. גם לא ברור כיצד החוק ישפיע על שוק הדירות המשומשות, אבל ההערכה היא שהוא יאלץ משפרי דיור רבים לוותר על חלום הדירה החדשה".

מחברת פפושדו המשווקת דירות בשני פרויקטים למגורים ברובע יזרעאל ( 'גני פפושדו' ו'אחוזת פפושדו') נמסר שבימים האחרונים גבר זרם הפונים במשרדי המכירות ומניתוח ראשוני של הפניות עולה שהרוב המוחלט של הפונים הם משפרי דיור. בעקבות ההתעניינות החליטו בחברת פפושדו לצאת במבצע ייעודי למשפרי דיור שינצלו את חלון ההזדמנויות המצומצם לפני ש'חוק לפיד' ייכנס לתוקף ובנוסף ייהנו מהטבות מיוחדות אם ירכשו דירה עד ה-15.8.

 

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *