בית / עמקים / ספורט עמקים / מהפועל עפולה לערב הסעודית

מהפועל עפולה לערב הסעודית

קונסטנטין
קונסטנטין (צילום: חג'ג ראחל)

הזר המולדבי של הפועל עפולה, קונסטנטין מנדריסנקו (23), יטוס מיד עם סיום משחקי הליגה לערב הסעודית. המולדבי, אחד מכוכבי הנבחרת הצעירה של ארצו, קיבל זימון ראשון לנבחרת הבוגרת, שתקיים שני משחקי הכנה, הראשון ב- 27 במאי נגד ערב הסעודית בריאד וב- 3 ביוני נגד קנדה בוינה, אוסטריה. נבחרת מולדובה מתכוננת לפתיחת מוקדמות היורו.

מעמדו של מנדריסנקו לא ברור. יש לו הצעה מפתה עם סכומי כסף גדולים מקבוצה בקזחסטן, אבל הוא לא מתלהב לשחק שם. לטענת סוכנו: "ישלו כמה הצעות טובות בארץ, בסיום העונה נשב ונחליט".

קונסטנטין מנדריסנקו הגיע לארץ בחלון העברות בחודש ינואר, היה על סף סיכום בנצרת עילית וברגע האחרון סגר בעפולה. הוא כבש שער ליגה אחד, נגד ראשון לציון ב- 6-1. הוא השתלב היטב בעפולה ומתגורר בדירה שכורה בעיר.

 

 

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *