מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / לוחם בשביל הדור הבא

לוחם בשביל הדור הבא

סגן עומרי אלפסי
חטיבת כפיר בדם ובנפש. סגן עומרי אלפסי (צילום: דובר צה"ל)

סגן עומרי אלפסי מעפולה, קצין מצטיין בגדוד נחשון של חטיבת כפיר עמד בראש עמדת הסברה מיוחדת לגיוס לוחמים לחטיבה. חטיבת כפיר מאומצת על ידי ראש עיריית עפולה, אבי אלקבץ, ולאחרונה נערך פרויקט "בעקבות לוחמים" שמטרתו עידוד וגיוס לחטיבה.

אלפסי החל את שירותו כספורטאי מצטיין כששיחק בקבוצת הנוער של מכבי חיפה, אך במהרה הבין כי הוא מעוניין לתרום יותר ועשה את כל המאמצים על מנת להפוך ולהיות חייל קרבי. כשהצליח, שובץ בחטיבת כפיר בגדוד נחשון. במהרה יצא לקורס מפקדי כיתות וסיים בהצטיינות ולאחר מכן, כשיצא לקורס הקצינים סיים אותו כחניך גדודי למופת והעביר את המורשת החטיבתית הלאה.

יחד עם חיילים נוספים פתח ביתן לעידוד הגיוס לחטיבת "כפיר" במסגרת פרויקט "בעקבות לוחמים". במסגרת הדוכן הגיעו אל הביתן מדי יום במשך כשבועיים אלפי בני נוער ששמעו על מורשת החטיבה ופעילותה המבצעית כיום, הוצגו בפניהם כלי הנשק, רכבים מיוחדים וסרטונים המציגים מיהי חטיבת "כפיר". אלפסי רואה חשיבות רבה בתפקידו כלוחם וכקצין בכפיר ולכן דאג להעביר את מורשתו הלאה אל דור העתיד.

 

 

בדוק גם

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

המתנדבות המצטיינות עם ראש העיר אלי ברדה

תלמידות ממגדל העמק זכו באות שר החינוך לנוער מתנדב

המצטיינות ממגדל העמק, אבישג מורג ובת אל אוסדון, למדות שתיהן בכיתה י"ב בבית הספר אורט רוגוזין ונחשבות לתלמידות פעילות, משפיעות ויוזמות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *