מבזקים
בית / עמקים / נצרת עילית / חזית חדשה בין נצרת עילית לעפולה: ויליאם אזאו

חזית חדשה בין נצרת עילית לעפולה: ויליאם אזאו

בהפועל עפולה מחפשים חלוץ שישחק לצדו של לנרי קהינדה, בעקבות שחרורו של איציק נאש. אחד השמות שהועלו היה של החלוץ ויליאם אזאו, שמשחק אצל השכנים מנצרת עילית. אלא שבקבוצה מבינים שאף אחד לא יעבור בשתיקה אם ינסו "לגנוב", את השחקן, לו חוזה עד סיום העונה, בגלל יחסי השכנות בין המועדונים וגם בגלל העובדה שנצרת עילית לא הודיעה לאזאו על כוונתה לשחרר אותו. להיפך, בנצרת עילית מתכוונים להציע לאזאו חוזה גם לעונה הבאה.

אזאו
משפט שלמה. ויליאם אזאו (צילום: יצחק סולומון)

השמועה שעפולה מתעניינת באזאו כבר הגיעה לראשי נצרת עילית, שהגיבו בזעם רב. "לא ככה מתנהגים שכנים, ששוכחים שנתנו להם את ביתנו במשך עונה שלמה. אני מקווה מאוד שהם יתעשתו מהר מאוד ויבינו שלא מתעסקים עם שכנים", אומר בתגובה מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם.

בהפועל עפולה הכחישו את הדברים וגורם בקבוצה טען כי השם הועלה במסגרת שמות רבים שנזרקים לחלל, כחלק מההכנות לקראת השינויים בחלון העברות בחודש ינואר. ויליאם אזאו משחק כבר שש שנים בישראל, לאחר שבמקור הגיע להיבחן בהפועל תל אביב. בעונה שעברה שיחק בבית"ר רמלה תל אביב. הוא מתגורר בדירה שכורה עם בן ארצו, אברהים בסיט, ונקלט היטב בעיר.

בדוק גם

אלי לוי (צילום חגאג רחאל)

"אלי מזרחי הביא רוח חדשה להפועל מגדל העמק"

במגדל העמק מפרגנים למאמנם החדש, שהוביל את הקבוצה במשחק הבכורה שלו לניצחון בית חשוב על עירוני טבריה

מחדשים את נצרת עילית יחד עם ראש העיר

צבעו את העיר

עובדי המנהלה בעיריית נצרת עילית, נרתמו לסייע לעובדי הטכני בהכנות לקראת החג וביצעו היום עבודות צביעה של מתקנים ציבוריים ברחבי העיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *