יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / חזית חדשה בין נצרת עילית לעפולה: ויליאם אזאו

חזית חדשה בין נצרת עילית לעפולה: ויליאם אזאו

בהפועל עפולה מחפשים חלוץ שישחק לצדו של לנרי קהינדה, בעקבות שחרורו של איציק נאש. אחד השמות שהועלו היה של החלוץ ויליאם אזאו, שמשחק אצל השכנים מנצרת עילית. אלא שבקבוצה מבינים שאף אחד לא יעבור בשתיקה אם ינסו "לגנוב", את השחקן, לו חוזה עד סיום העונה, בגלל יחסי השכנות בין המועדונים וגם בגלל העובדה שנצרת עילית לא הודיעה לאזאו על כוונתה לשחרר אותו. להיפך, בנצרת עילית מתכוונים להציע לאזאו חוזה גם לעונה הבאה.

אזאו
משפט שלמה. ויליאם אזאו (צילום: יצחק סולומון)

השמועה שעפולה מתעניינת באזאו כבר הגיעה לראשי נצרת עילית, שהגיבו בזעם רב. "לא ככה מתנהגים שכנים, ששוכחים שנתנו להם את ביתנו במשך עונה שלמה. אני מקווה מאוד שהם יתעשתו מהר מאוד ויבינו שלא מתעסקים עם שכנים", אומר בתגובה מנכ"ל הפועל נצרת עילית, גיל ברעם.

בהפועל עפולה הכחישו את הדברים וגורם בקבוצה טען כי השם הועלה במסגרת שמות רבים שנזרקים לחלל, כחלק מההכנות לקראת השינויים בחלון העברות בחודש ינואר. ויליאם אזאו משחק כבר שש שנים בישראל, לאחר שבמקור הגיע להיבחן בהפועל תל אביב. בעונה שעברה שיחק בבית"ר רמלה תל אביב. הוא מתגורר בדירה שכורה עם בן ארצו, אברהים בסיט, ונקלט היטב בעיר.

בדוק גם

אלון חלפון

פצצה: חבר המועצה אלון חלפון לא יתמודד בבחירות הקרובות

נפגש עם ראש העיר רונן פלוט והודיע לו על החלטתו. "אני מתחיל ללמוד בחודש הבא ויש הרבה דברים שאני מתעסק איתם בעבודה ולא אוכל לתת 100% מעצמי", הסביר

משפחת חייט חוגגת (צילום עצמי

החגיגה של משפחת חייט

מזל טוב למשפחת חייט ממושב ניר יפה, שחגגו לנסיך עילאי בר מצווה באולמי פאר. היה אירוע מהסרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *