בית / עמקים / ספורט עמקים / זר מניגריה יצרף לנוער הפועל עפולה

זר מניגריה יצרף לנוער הפועל עפולה

האם הפועל עפולה מכשירה כבר את היורש ללנרי קהינדה, שעתיד לעזוב בחלון העברות בחודש ינואר, לטובת קבוצה בליגת העל? ייתכן וכן. הפועל עפולה אמורה להטיס ארצה ניגרי מצטיין בן 18, ג'יימס סאמה אאודו, חלוץ מספר 9, שמשחק באקדמיה majik, הנמצאת בעיר אנאגו בניגריה ומלקטת לשורותיה שחקנים מוכשרים מקרב אוכלוסייה של 20 מיליון תושבים.

בשלב ראשון מיועד השחקן, שבארצו צופים לו עתיד גדול, לשחק בקבוצת הנוער של המועדון, תחת הדרכתו של קלוד דהן. אם ירשים, יצורף לקבוצה הבוגרת. בעפולה רואים בשחקן פוטנציאל לעתיד וקיבלו עליו המלצות חמות. הפועל עפולה ממנת את טיסתו של השחקן, המוערכת בכ- 1000 דולר, כמו כן תספק לו מגורים ושכר של 500 דולר בחודש. "הוא שחקן ברמה גבוהה ביותר, מימדי הגוף שלו דומים לאלו של קהינדה, בניגריה צופים לו עתיד גדול", אומר סוכנו, משה הר אדיר.

 

בדוק גם

אלי בללתי (צילום עצמי)

המגן אלי בללתי יחתום היום בהפועל נצרת עילית

בנצרת עילית כועסים על המגן יהב גורפניקל, שהקשיח שוב ושוב את עמדותיו ולא ממש רצה להגיע לקבוצה. הדברים הגיעו לידי כך שבאחת הישיבות, זעם המאמן ירון הוכנבוים וביקש לא להמתין למי שלא באמת רוצה להיות בקבוצה.

הכבאים השתלטו על השריפה (צילום יצחק סולומון)

עפולה: מסעדת האחוזה עלתה באש

חמישה צוותי כיבוי מתחנת עפולה הוזעקו למקום ובמשך שעה ארוכה השתלטו על האש, שכאמור גרמה נזקים כבדים למקום. מסעדת האחוזה בעפולה נחשבת למוסד קולינרי ידוע ומוכר, שרבים מתושבי העיר נוהגים להגיע לשם לאכול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *