מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: גיזי דורבור יהפוך לישראלי?

הפועל עפולה: גיזי דורבור יהפוך לישראלי?

 

גיזי דורבור
גיזי דורבור (צילום:חג'ג ראחל)

הזר הליברי של הפועל עפולה, גיזי דורבור, עשוי להתאזרח, מה שאומר שהפועל עפולה תוכל לצרף במקומו זר נוסף, הרביעי במספר.

דורבור מנהל זוגיות כבר למעלה משנה עם צעירה מקומית, יוצאת מדינות חבר העמים לשעבר, ולדברי גורמים המכירים את השחקן, יש שם אהבה גדולה והם מדברים על מיסוד הקשר ביניהם, בחתונה אזרחית בקפריסין. והיה ודורבור יקבל אזרחות ישראלית, הוא יפנה מקום לזר נוסף, ובעפולה היו אף שכיוונו לזר בעמדת המגן השמאלי.

על פי גורם בעפולה: "הסיפור של החתונה מקבל תאוצה, גיזי יוצא עם תושבת עפולה כבש למעלה משנה, הם ביחד, מאוהבים וטוב להם, התוכנית להתחתן מתגבשת אצלם כבר תקופה ארוכה".

גיזי דורבור מליבריה הגיע להפועל עפולה לאחר שעבר מספר קבוצות בארץ. הוא התאקלם היטב בהפועל עפולה והפך לבן בית בעיר. הוא אהוד מאוד על חבריו לקבוצה, בזכות המלחמה הבלתי מתפשרת שלו על כר הדשא, והצליח להתחבב מאוד על קהל האוהדים של הקבוצה, שרואה בו סוג של סמל, למרת היותו שחקן זר".

בדוק גם

עסקים בסין. בן אבו (צילום עצמי)

בסגנון סיני

מנכ"ל אנרגיה קירור בעפולה, מאיר בן אבו, ממשיך לעשות חיל בתחום הקירור והשבוע תועד בפגישת עסקים חשובה ב... סין הרחוקה. עסקים חובקי עולם.

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

דני אסולין שוקל להתמודד למועצת העיר בבחירות הקרובות

אסולין, איש מפלגת העבודה במקור ומקורב לראש העיר יצחק מירון, פרש לפני 10 שנים מהפוליטיקה המקומית, לאחר שלפני כן שימש במשך 20 שנה כחבר מועצה * "העיר יקרה לי מאוד וקרובה ללבי"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *