בית / עמקים / ספורט עמקים / הפועל עפולה: גיזי דורבור יהפוך לישראלי?

הפועל עפולה: גיזי דורבור יהפוך לישראלי?

 

גיזי דורבור
גיזי דורבור (צילום:חג'ג ראחל)

הזר הליברי של הפועל עפולה, גיזי דורבור, עשוי להתאזרח, מה שאומר שהפועל עפולה תוכל לצרף במקומו זר נוסף, הרביעי במספר.

דורבור מנהל זוגיות כבר למעלה משנה עם צעירה מקומית, יוצאת מדינות חבר העמים לשעבר, ולדברי גורמים המכירים את השחקן, יש שם אהבה גדולה והם מדברים על מיסוד הקשר ביניהם, בחתונה אזרחית בקפריסין. והיה ודורבור יקבל אזרחות ישראלית, הוא יפנה מקום לזר נוסף, ובעפולה היו אף שכיוונו לזר בעמדת המגן השמאלי.

על פי גורם בעפולה: "הסיפור של החתונה מקבל תאוצה, גיזי יוצא עם תושבת עפולה כבש למעלה משנה, הם ביחד, מאוהבים וטוב להם, התוכנית להתחתן מתגבשת אצלם כבר תקופה ארוכה".

גיזי דורבור מליבריה הגיע להפועל עפולה לאחר שעבר מספר קבוצות בארץ. הוא התאקלם היטב בהפועל עפולה והפך לבן בית בעיר. הוא אהוד מאוד על חבריו לקבוצה, בזכות המלחמה הבלתי מתפשרת שלו על כר הדשא, והצליח להתחבב מאוד על קהל האוהדים של הקבוצה, שרואה בו סוג של סמל, למרת היותו שחקן זר".

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *