מבזקים
בית / עמקים / חדשות עמקים / "העשייה היא לא לשם ההצטיינות"

"העשייה היא לא לשם ההצטיינות"

מורשת. עומרי גושן (צילום: דו"צ)
מורשת. עומרי גושן (צילום: דו"צ)

סגן עומרי גושן מעפולה, קיבל אות הצטיינות מיוחד מהרמטכ"ל. גושן נולד והתחנך בעפולה ואפילו שיחק בקבוצת הכדורסל הפועל עפולה בנעוריו. מגיל צעיר ידע עומרי כי דרכו הצבאית היא הדרך בה ילך בחייו. ״בכיתה ט׳ החלטתי שאני עובר לפנימייה הצבאית בחיפה״ מספר המפקד הצעיר. מכיתה י״ב ידעתי שאני רוצה להגיע לגדוד 202 של חטיבת הצנחנים. זו פריבילגיה שנותנים לנו בפנימייה, לבחור לאן אנחנו רוצים להגיע בצבא״.

עומרי בחר להתגייס לחטיבה האדומה בעקבות דודו, רנ״ג ויקטור מלכה ז״ל שנפטר לאחר שנלחם במחלת הסרטן. ״דודי היה הרס״ר של החטיבה״ מספר גושן, ״הבית תמיד היה מלא בדגלים ובסמלים של הגדוד ושל החטיבה. כשהוא נפטר לפני כשבע שנים, היה לי ברור שאני רוצה להגיע לגדוד ולהמשיך את הדרך שלו בצורה זו או אחרת״ מוסיף סגן גושן

היום משרת עומרי בתפקיד סגן מפקד פלוגה בבסיס האימונים החטיבתי, ולמעשה מכשיר את הדור הבא של הלוחמים בצה״ל.

 

בדוק גם

התלמידים במהלך הביקור במוסקבה

תלמידים מנצרת עילית חזרו מסמינר החלל ברוסיה

לסמינר יצאו 33 תלמידים, שבמהלך הביקור סיירו במרכז החלל במוסקבה, ביקרו במחנה האימונים של הקוסמונאוטים ובמוזיאון החלל ואף נפגשו עם קוסמונאוט רוסי, ממנו קיבלו הרצאה מאלפת על החלל. התלמידים אף סיירו במוסקבה ובקרמלין.

צוות החילוץ במהלך פעולת הצלה

נפל מצוק במהלך טיול בגלבוע

הפרמדיק מיקי פישלר ראש סניף עפולה של איחוד הצלה סיכם: "לאחר טיפול רפואי ראשוני בזירת האירוע הפצוע כבן 70 פונה במסוק של יחידת 669 בסיוע של יחידת חילוץ גליל כרמל ויחידת חילוץ שומרון-בקעה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *