בית / עמקים / ספורט עמקים / המנכ"ל המתנדב תומר רחמים הוחתם לארבע שנים

המנכ"ל המתנדב תומר רחמים הוחתם לארבע שנים

תומר רחמים
הפתעה. תומר רחמים (צילום: כפיר בזק)

יו"ר הפועל עפולה, דני אסולין, החתים לאחרונה את מנכ"ל הקבוצה, תומר רחמים על חוזה לארבע שנים. גורמים שונים ששמעו את הדברים לא ידעו אם לצחוק או לבכות, שכן המהלך יכפה על אנשי הקבוצה המאוחדת, אם וכאשר תקום, לקבל את תומר רחמים כמנכ"ל. "זה לא הגיוני, ואם במסגרת האיחוד יוחלט שאיש הגלבוע ישמש כמנכ"ל, מה יעשו עם תומר?", תהה השבוע גורם באסי גלבוע.

עובדה נוספת המעוררת תהיות רבות היא שתומר רחמים עבד עד כה בהתנדבות. "פעם ראשונה שמחתימים על חוזה ארוך טווח מישהו שעובד בהתנדבות", אומרים בעפולה. אגב, בהסכם שנחתם מופיע סעיף לא ברור של פיצוי כספי, אם תומר רחמים יפוטר מתפקידו.

היו"ר דני אסולין מאשר בתגובה את הדברים ואומר: "נכון שתומר רחמים חתם לארבע שנים, מי שהחתים אותו זה לא דני אסולין. הוא ישב עם ראש העיר, הייתה להם שיחה בארבע עניינים, כיבדתי כל סיכום שהיה עם ראש העיר".

 

בדוק גם

אוהד דוד (צילום חגאג רחאל)

הפועל איכסאל מוותרת על השוער אוהד דוד

באיכסאל ניהלו משא ומתן מתקדם עם השוער רון שושן, שהעדיף בסופו של דבר לחתום בהפועל עפולה. המאמן גיל לבנדה יחפש בימים הקרובים שוער בכיר.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *