מבזקים
בית / עמקים / ספורט עמקים / המנכ"ל המתנדב תומר רחמים הוחתם לארבע שנים

המנכ"ל המתנדב תומר רחמים הוחתם לארבע שנים

תומר רחמים
הפתעה. תומר רחמים (צילום: כפיר בזק)

יו"ר הפועל עפולה, דני אסולין, החתים לאחרונה את מנכ"ל הקבוצה, תומר רחמים על חוזה לארבע שנים. גורמים שונים ששמעו את הדברים לא ידעו אם לצחוק או לבכות, שכן המהלך יכפה על אנשי הקבוצה המאוחדת, אם וכאשר תקום, לקבל את תומר רחמים כמנכ"ל. "זה לא הגיוני, ואם במסגרת האיחוד יוחלט שאיש הגלבוע ישמש כמנכ"ל, מה יעשו עם תומר?", תהה השבוע גורם באסי גלבוע.

עובדה נוספת המעוררת תהיות רבות היא שתומר רחמים עבד עד כה בהתנדבות. "פעם ראשונה שמחתימים על חוזה ארוך טווח מישהו שעובד בהתנדבות", אומרים בעפולה. אגב, בהסכם שנחתם מופיע סעיף לא ברור של פיצוי כספי, אם תומר רחמים יפוטר מתפקידו.

היו"ר דני אסולין מאשר בתגובה את הדברים ואומר: "נכון שתומר רחמים חתם לארבע שנים, מי שהחתים אותו זה לא דני אסולין. הוא ישב עם ראש העיר, הייתה להם שיחה בארבע עניינים, כיבדתי כל סיכום שהיה עם ראש העיר".

 

בדוק גם

עלי כנאנה במדי נצרת עילית (צילום חגאג רחאל)

הלהיט החם של הפועל נצרת עילית

בחלון העברות בינואר הגיע עלי כנאנה לנצרת עילית, השתלב מצוין והפך לבורג מרכזי בקבוצה * "קיבלו אותי יפה, יש בנצרת עילית אנשים טובים כיף לי שם", אומר החלוץ שבעונתו האחרונה בנוער כבש 30 שערים

האחים/ כדורגלנים עם האבא/ מאמן (צילום עצמי)

גביע המדינה ינדוד לכפר טמרה שבגלבוע?

האחים עומרי וכארם זועבי מככבים בקבוצות הצעירות של מכבי חיפה והשבוע העפילו לשלב חצי הגמר * אבא אדהם והדודים ספואן וסולטן נושאים בנטל ההסעות מהכפר שבגלבוע לאימונים ולמשחקים * אבא אדהם: "יש להם כשרון ורצון גדול להצליח"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *