יום רביעי , ספטמבר 26 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / המנכ"ל המתנדב תומר רחמים הוחתם לארבע שנים

המנכ"ל המתנדב תומר רחמים הוחתם לארבע שנים

תומר רחמים
הפתעה. תומר רחמים (צילום: כפיר בזק)

יו"ר הפועל עפולה, דני אסולין, החתים לאחרונה את מנכ"ל הקבוצה, תומר רחמים על חוזה לארבע שנים. גורמים שונים ששמעו את הדברים לא ידעו אם לצחוק או לבכות, שכן המהלך יכפה על אנשי הקבוצה המאוחדת, אם וכאשר תקום, לקבל את תומר רחמים כמנכ"ל. "זה לא הגיוני, ואם במסגרת האיחוד יוחלט שאיש הגלבוע ישמש כמנכ"ל, מה יעשו עם תומר?", תהה השבוע גורם באסי גלבוע.

עובדה נוספת המעוררת תהיות רבות היא שתומר רחמים עבד עד כה בהתנדבות. "פעם ראשונה שמחתימים על חוזה ארוך טווח מישהו שעובד בהתנדבות", אומרים בעפולה. אגב, בהסכם שנחתם מופיע סעיף לא ברור של פיצוי כספי, אם תומר רחמים יפוטר מתפקידו.

היו"ר דני אסולין מאשר בתגובה את הדברים ואומר: "נכון שתומר רחמים חתם לארבע שנים, מי שהחתים אותו זה לא דני אסולין. הוא ישב עם ראש העיר, הייתה להם שיחה בארבע עניינים, כיבדתי כל סיכום שהיה עם ראש העיר".

 

בדוק גם

נוי ודניאל בר אילן עושים חיים ברודוס (צילום עצמי)

יאסו רודוס

דניאל בר אילן חגג יום הולדת ונסע לחופשה מלכותית עם הצמודה נוי אעידן, באי היווני רודוס. יאסו.

המאמן מאיר כהן ושחקניו חוגגים את ניצחון הבכורה (צילום חגאג רחאל)

"עלייה? אנחנו בסך הכל רוצים להישאר בליגה"

עד לפני חודשיים כלל לא היה ברור האם קבוצת הכדורגל הפועל בית שאן בכלל תתקיים. הקבוצה נרשמה בהתאחדות לכדורגל רק בדקה ה- 90, כשחרב הפירוק עומדת על צווארה. השבוע רשמה הקבוצה של המאמן מאיר כהן ניצחון בכורה במשחק פתיחת העונה, במסגרת ליגה ב' על רמת מנשה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *