יום שני , ינואר 21 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / הדקירה בעפולה: חייל צה"ל טוראי עדן אטיאס מת מפצעיו
בית חולים העמק בעפולה
בית חולים העמק בעפולה (צילום: רותם כבסה)

הדקירה בעפולה: חייל צה"ל טוראי עדן אטיאס מת מפצעיו

הותר לפרסום שמו של חייל צה"ל טוראי, עדן אטיאס, בן 19, מנצרת עילית, שמת מפצעיו הבוקר לאחר שנדקר על ידי בן מיעוטים תושב ג'נין באוטובוס בתחנה המרכזית בפעולה. החייל נדקר בזמן שהיה בדרכו לבסיס, ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים העמק בעפולה. הודעה נמסרה למשפחתו.

מחקירה ראשונית עולה, כי החייל נסע יחד עם בן מיעוטים, תושב ג'נין בשנות ה-20 לחייו, באוטובוס מנצרת לתחנה המרכזית בעפולה. בהגיעם לתחנה, דקר בן המיעוטים את החייל במספר חלקים בפלג גופו העליון.

החייל, יחד עם אזרחים נוספים, הצליחו להשתלט על הדוקר, הוציאו אותו מהאוטובוס והעבירו אותו לידי שוטרים מתחת עפולה שלקחו אותו לחקרה בתחנה. זירת האירוע נסגרה וכוחות גדולים מתחנת עפולה סורקים את אזור התחנה המרכזית .הרקע למעשה נמצא בבדיקה.

צוות מד"א גלבוע שהגיע למקום טיפל בחייל ופינה אותו במצב קשה לבית החולים העמק בעפולה להמשך טיפול.

מפקד המחוז הצפוני ניצב רוני עטיה מסר לאתר בלינקר, כי מדובר באירוע לאומני. החשוד בדקירה טען שהסיבה לדקירה היא שדודיו נמצאים בכלא הישראלי והחליט לעשות מעשה למענם. בתוך כך, ניצב עטיה הורה למשטרה להגביר את נוכחותה בתחנות מרכזיות בארץ.

בדוק גם

נקמה וציווי תנ"כי אינם דרך להילחם בטרור (צילום: פוטוליה)

כדור בראש

בשם הביטחון, אנחנו הופכים את צה"ל מצבא למליציה. כדור בראש לא פועל נגד הטרור, הוא פועל נגדנו. תמיד חשוב לזכור שגם יצחק רבין נתפס כמחבל ולכן נרצח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *