בית / עמקים / ספורט עמקים / דובר הפועל עפולה כפיר בזק פרש מתפקידו

דובר הפועל עפולה כפיר בזק פרש מתפקידו

כפיר בזק
בא והולך מאהבה. כפיר בזק (צילום: עצמי)

דובר קבוצת הכדורגל הפועל עפולה, כפיר בזק, שהעפילה השבוע לפלייאוף העליון, הודיע היום (שני)  על החלטתו לפרוש מהקבוצה. "לפני כשנה נתבקשתי על ידי ראש העירייה דאז אבי אלקבץ להצטרף לקבוצת הפועל עפולה במטרה לטפל בכל הנושא התקשורתי. במהלך תקופה זו הקבוצה עלתה ליגה והתכוננה לקראת עונה היסטורית בליגה הלאומית. עם כניסתי לתפקיד עשיתי ככל יכולתי להביא סטנדרטים של עבודה תקינה מול כלי התקשורת והעיתונאים, כפי שכל מועדון מקצועני אמור להתנהל", אמר בזק.

כפיר בזק מוסיף: "במהלך התקופה ידעה העיר תהפוכות פוליטיות שהשפיעו על המועדון שסבל מעליות וירידות הן מבחינה ניהולית והן מבחינה מקצועית. למרות התקופה הקשה, לא חשבתי לרגע לעזוב ולהפקיר את המועדון ללא הגנה בתקשורת. כתושב העיר וכאוהד הקבוצה הצלחתה הייתה חשובה לי מאוד. כל שראיתי לנגד עיניי הוא למתג את הקבוצה כמקצוענית ולהוביל אותה לסטנדרטים נאותים בתקשורת, כל זאת, לעיתים, בתנאים בלתי אפשריים של משיכת חוטים מכל עבר ללא סמכות בלעדית אחת ויחידה שתתווה דרך ראויה ונכונה".

בזק, שהתכוון תחילה להתפטר בסיום העונה, החליט שזה הזמן עבורו לפרוש ואמר: "עם ההישג המצוין של הקבוצה, הגעתה לחוף מבטחים והבטחת עונה נוספת בליגה הלאומית, בהחלטה משותפת עם הנשיא ששי יעקב, החלטתי לסיים את תפקידי. אני מרגיש שזה הרגע הנכון והאחראי עבורי להמשיך הלאה. זאת הייתה תקופה מרגשת שסופה מתוק. אני מודה ומאחל הצלחה בהמשך לכל חבריי בהנהלה, סגל השחקנים והאוהדים ביציע. באתי לקבוצה מאהבה ואני הולך באהבה".

 

בדוק גם

השתלמות רופאים סינים

תכנית הכשרה לרופאים מסין במרכז רפואי העמק

במסגרת תכנית ההשתלמות נחשפים הרופאים הסינים למערכת הבריאות הישראלית ולומדים על מניעת זיהומים, התמודדות עם מצבי חירום לאומיים, בטיחות המטופל ונושאים מגוונים נוספים

צעדת הגלבוע בשנים עברו (צילום: שגיא מורן)

צעדת הגלבוע המסורתית יוצאת מחר לדרך

הצעדה, בסימן 70 למדינת ישראל, תתקיים בפעם ה-52 ותארח צועדים מכל רחבי העולם וישראל. עשרות אלפים צפויים להשתתף השנה בצעדה, שתתקיים בשישי-שבת, 16-17.3.2018

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *