בית / עמקים / חדשות עמקים / אישום: תושבת עפולה ניהלה בית בושת בעיר

אישום: תושבת עפולה ניהלה בית בושת בעיר

פרקליטות מחוז הצפון הגישה היום לבית המשפט השלום בנצרת כתב אישום נגד רימה (אלה) באביץ- לוין בת 58 תושבת עפולה, המייחס לה ארבעה אישומים בגין ביצוע עבירות של החזקה וניהול מקום לשם עיסוק בזנות, סרסרות, פרסום אסור של שירותי זנות , קשירת קשר לביצוע פשע , קבלת דבר במרמה, שימוש במסמך מזויף , התחזות כאדם אחר ושיבוש הליכי משפט.

אילוסטרציה: פנתרמדיה

על פי עובדות כתב האישום החל מחודש נובמבר 2011 ועד לתחילת חודש מרץ השנה, ניהלה והחזיקה הנאשמת מספר מקומות לשם עיסוק בזנות בעפולה. על מנת להסתיר את העובדה שהנאשמת היא זו שמחזיקה במקומות לשם עיסוק בזנות מהרשויות וכך למנוע חקירה משטרתית בעניינה והעמדתה לדין, קשרה קשר עם אחר, שזהותו אינה ידועה , לפיו הוא הציג עצמו בפני בעלי בתים ומתווכים בעפולה, וכמי שמעוניין לשכור דירה למטרות מגורים ואף חתם על הסכמי שכירות, וזאת על אף שמדובר במצג שווא כשבפועל הנאשמת היא זו ששוכרת את הדירות ומנהלת בהן בתי זונות.

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט לעצור את הנאשמת עד תום ההליכים המשפטיים נגדה.

בדוק גם

הרוש חוגגת הניצחון עם חברי הועד החדש ישן

רותי הרוש נבחרה ליו"ר וועד העובדים בעיריית מגדל העמק ברוב מוחלט

ההישג של הרוש כפול ומכופל, בהתחשב בעובדה ש- 5 מתוך חברי הקבוצה שלה הצליחו להתברג איתה לוועד: רותי סימנה (178 קולות), כפיר לוי (164 קולות), מאור מלול (154 קולות), אושרת מלכה (144 קולות) ואתי פרנקו (142 קולות).

וועדת הבחירות בניצוחו של יוסי פורטל מההסתדרות

מערכת בחירות רגועה לוועד העובדים בעיריית מגדל העמק

הקלפיות ייסגרו בשעה 15:00 ואחרי הספירה יתבררו תוצאות הבחירות. בעיריית מגדל העמק כ- 260 בעלי זכות הצבעה, 12 מועמדים מתמודדים בבחירות, המועמדת לניצחון היא יושב ראש וועד העובדים ב- 7 השנים האחרונות, רותי הרוש, שזוכה להערכה רבה בקרב העובדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *