בית / עמקים / נצרת עילית / עכשיו זה רשמי: יובל שאוט בהפועל נצרת עילית

עכשיו זה רשמי: יובל שאוט בהפועל נצרת עילית

כוכב הפועל עפולה ואולי גדול שחקני המועדון בעשור האחרון, יובל שאוט, שהדהים לפני מספר שבועות כשהחליט לעזוב את הפועל עפולה, למרות שהיה לו ביד חוזה לשנתיים נוספות, הוא החל מהיום רשמית שחקן הפועל נצרת עילית.

יובל שאוט (צילום: חגאג רחאל)
יובל שאוט (צילום: חגאג רחאל)

שאוט, המפציץ העפולאי הכי גדול מאז ימי עמוס אעידן והמנהיג הבלתי מעורער, נימק את בקשתו לעזוב ברצונו להתרענן ולשנות אווירה. הוא נתן עדיפות לליגת העל וכשראה שהעניינים לא מסתדרים, סיכם בנצרת עילית.

בנצרת עילית טוענים שהמשא ומתן היה קל, משום שני הצדדים רצו בשידוך. יובל שאוט, יחד עם גיא דיין וחוליו סזאר הברזילאי, אמורים להיות אחת ההתקפות הכי קטלניות בליגה.

לפני שעה קלה סגר שאוט את ענייניו בהפועל עפולה ומשם המשיך לנצרת עילית לממש את הסיכומים שהושגו כבר לפני מספר שבועות. "שמח להיות בנצרת עילית, מקווה שנעשה עונה טובה, מאחל הצלחה גם להפועל עפולה", אמר שאוט.

המנכ"ל גיל ברעם: "ברגע שקיבלתי את ברכת הדרך מדני אסולין לנהל משא ומתן עם יובל, לא היה לי ספק שהוא יגיע אלינו. יובל הוא שחקן עם קבלות והמון ניסיון, מקווה שביחד נעשה עונה יפה ושהאוהדים שלנו  יהנו מממנו כמו שאוהדי הפועל עפולה נהנו ממנו".

המנהל המקצועי רועי כהן: "מאוד שמח על ההחתה של אחד החלוצים הבכירים בליגה, אין לנו ספק לגבי היכולות שלו והעונה נהנה ממנו כשחקן מצוין וכאדם".

בדוק גם

מנו הרוניאן (צילום חגאג רחאל)

חזית חדשה נפתחה: משפחת הרוניאן נגד המאמן ירון הוכנבוים

הרקע: טענה של שוער העבר זכי הרוניאן ובנו מנו, כי הוכנבוים היה האיש שטרפד את מעברו של מנו להפועל נצרת עילית כמאמן השוערים, לאחר שכבר סיכם שם את תנאיו.

דני אסולין (צילום חגאג רחאל)

דני אסולין מודה: "אני מתגעגע ליובל שאוט"

"באופן אישי הוא חסר לי, כל שחקן שגדל במועדון יקר ללבי, בטוח שיובל יחסר לי ולמועדון", מודה יושב ראש הפועל עפולה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *