בית / עמקים / נצרת עילית / עכשיו זה רשמי: יובל שאוט בהפועל נצרת עילית

עכשיו זה רשמי: יובל שאוט בהפועל נצרת עילית

כוכב הפועל עפולה ואולי גדול שחקני המועדון בעשור האחרון, יובל שאוט, שהדהים לפני מספר שבועות כשהחליט לעזוב את הפועל עפולה, למרות שהיה לו ביד חוזה לשנתיים נוספות, הוא החל מהיום רשמית שחקן הפועל נצרת עילית.

יובל שאוט (צילום: חגאג רחאל)
יובל שאוט (צילום: חגאג רחאל)

שאוט, המפציץ העפולאי הכי גדול מאז ימי עמוס אעידן והמנהיג הבלתי מעורער, נימק את בקשתו לעזוב ברצונו להתרענן ולשנות אווירה. הוא נתן עדיפות לליגת העל וכשראה שהעניינים לא מסתדרים, סיכם בנצרת עילית.

בנצרת עילית טוענים שהמשא ומתן היה קל, משום שני הצדדים רצו בשידוך. יובל שאוט, יחד עם גיא דיין וחוליו סזאר הברזילאי, אמורים להיות אחת ההתקפות הכי קטלניות בליגה.

לפני שעה קלה סגר שאוט את ענייניו בהפועל עפולה ומשם המשיך לנצרת עילית לממש את הסיכומים שהושגו כבר לפני מספר שבועות. "שמח להיות בנצרת עילית, מקווה שנעשה עונה טובה, מאחל הצלחה גם להפועל עפולה", אמר שאוט.

המנכ"ל גיל ברעם: "ברגע שקיבלתי את ברכת הדרך מדני אסולין לנהל משא ומתן עם יובל, לא היה לי ספק שהוא יגיע אלינו. יובל הוא שחקן עם קבלות והמון ניסיון, מקווה שביחד נעשה עונה יפה ושהאוהדים שלנו  יהנו מממנו כמו שאוהדי הפועל עפולה נהנו ממנו".

המנהל המקצועי רועי כהן: "מאוד שמח על ההחתה של אחד החלוצים הבכירים בליגה, אין לנו ספק לגבי היכולות שלו והעונה נהנה ממנו כשחקן מצוין וכאדם".

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *