בית / עמקים / חדשות עמקים / עיריית נצרת עילית שברה שיא בגביית ארנונה: 91% אחוזים

עיריית נצרת עילית שברה שיא בגביית ארנונה: 91% אחוזים

גזבר העירייה עדי מלכה הציג השבוע את הנתונים בפני הנהלת העירייה בישיבת המטה השבועית. מן הנתונים עולה כי שיעור הגביה במחצית הראשונה של 2018 גבוה בארבעה אחוזים מאשר באותה תקופה אשתקד וזאת לצד השמירה על איזון תקציבי וניהול כספי תקין.

עדי מלכה (צילום עצמי)
עדי מלכה (צילום עצמי)

יצוין כי גם בשנה הקודמת 2017 נרשמה מגמת עלייה במסגרתה העירייה גבתה חובות עבר ישנים על סך 14.5 מיליון שקל, חלקם נחשבו לכמעט אבודים לאחר שבמשך שנים כשלו ההליכים לגבותם.

הכספים הללו נכנסו לקופת העירייה לטובת פרויקטים לרווחת התושבים, הגדלת השירות ופיתוח העיר. בסך הכל בשנתיים האחרונות הסתכמה גביית חובות העבר בסכום חסר תקדים העומד על 45 מיליון שקל.

בגבייה השוטפת נרשמה בשנת 2017 עליה של כשני אחוזים לעומת 2016 וכאמור בשנה זו נרשם שיא אשר לראשונה עובר את רף ה- 90 אחוזים.

הגזבר מלכה הודה לעובדי אגף הגביה בניהולו של רומן שמעוני וסיכם: "ככל שיותר אנשים משלמים ארנונה כך יותר תושבים נהנים מפעילות הרשות בכל תחומי השירות המוניציפאלי".

בדוק גם

התאונה ברמת דוד (צילום איחוד הצלה)

ארבעה פצועים בתאונת דרכים בעמק

כונני איחוד הצלה מסניף גלבוע הובהלו למקום התאונה. במקום טופלו ארבעה נפגעים אחד במצב בינוני ושלושה נוספים במצב קל. בנוסף במקום טופלו שני ילדים ע"י יחידת חוס"ן של איחוד הצלה

לירן וינקור (צילום גלבוע גליל)

מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות פותח חוג מיוחד לילדים עם צרכים מיוחדים

"מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות חרט על דגלו את ערכי השוויון, כבוד האדם וקבלת האחר", מסביר לירן וינקור, מנכ"ל המועדון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *