יום שני , ינואר 21 2019
בית / עמקים / חדשות עמקים / עוזרים לשהם לנצח את הסרטן
הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)
הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

בשנת 2013 התבשרו הוריו של שהם שבנם (אז בן 5) חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה בסיכון גבוה. שנה של טיפולים קשים עברו על שהם שבסופם החלים. במאי בשנה שעברה, לאחר שלוש שנים כשהמשפחה כבר חשבה שניתן לחזור לשגרת חיים נורמליים ובריאים הם התבשרו בבשורה הקשה מכל,   המחלה חזרה ומאז שהם נמצא בטיפולים שלא מצליחים להביס את המחלה. לאחרונה התבשרו הוריו על טיפול ביולוגי חדש וחדשני שמציע בית החולים ממוריאל סלואן- קטרינג בניו יורק שפותח ע"י הרופא ד"ר בריאן קושניר ושמחירו 2.5 מיליון ₪. הטיפול יכול להציל את חייו של שוהם. משפחתו של שהם פונה היום לציבור ומבקשת תרומה כספית מכל מי שיכול.

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)
הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

חני שמיר, אמו של שהם: "התקווה היחידה שלנו היא הטיפול בחו"ל. הטיפול שמקבל בארץ לא ירפא את שהם. נעשה את כל מה שאפשר על מנת לגייס את מלוא הסכום. מדובר בטיפול עם אחוזי הצלחה גבוהים ואני פונה אל ליבם של תושבי מדינת ישראל ומבקשת – עזרו לנו להציל את היקר לנו מכל"

עמותת גדולים מהחיים הפועלת למען ילדים חולי סרטן תומכת ומסייעת למשפחה במסע קמפיין התרומה להצלת חייו של שהם. כל תרומה, ולו הקטנה ביותר יכולה לעזור. כיצד ניתן לתרום? העברה בנקאית לחשבון עמותת גדולים מהחיים, בנק איגוד , סניף פולג 095, מספר חשבון 461000/00 יש לציין שהתרומה הינה עבור שהם שמיר

 

בדוק גם

בית ספר תיכון רוגוזין קרית אתא. צילום: דורון גולן

תוספת של כיתות אקוסטיות חדשות לתלמידים לקויי שמיעה בקרית אתא

עיריית קרית אתא תבנה עשר כיתות אקוסטיות נוספות בבתי הספר בעיר במטרה לתת מענה לתלמידים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *