בית / עמקים / חדשות עמקים / עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

עוזרים לשהם לנצח את הסרטן

בשנת 2013 התבשרו הוריו של שהם שבנם (אז בן 5) חולה בסרטן מסוג ניורובלסטומה בסיכון גבוה. שנה של טיפולים קשים עברו על שהם שבסופם החלים. במאי בשנה שעברה, לאחר שלוש שנים כשהמשפחה כבר חשבה שניתן לחזור לשגרת חיים נורמליים ובריאים הם התבשרו בבשורה הקשה מכל,   המחלה חזרה ומאז שהם נמצא בטיפולים שלא מצליחים להביס את המחלה. לאחרונה התבשרו הוריו על טיפול ביולוגי חדש וחדשני שמציע בית החולים ממוריאל סלואן- קטרינג בניו יורק שפותח ע"י הרופא ד"ר בריאן קושניר ושמחירו 2.5 מיליון ₪. הטיפול יכול להציל את חייו של שוהם. משפחתו של שהם פונה היום לציבור ומבקשת תרומה כספית מכל מי שיכול.

הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)
הצילו את שהם (צילום באדיבות גדולים מהחיים)

חני שמיר, אמו של שהם: "התקווה היחידה שלנו היא הטיפול בחו"ל. הטיפול שמקבל בארץ לא ירפא את שהם. נעשה את כל מה שאפשר על מנת לגייס את מלוא הסכום. מדובר בטיפול עם אחוזי הצלחה גבוהים ואני פונה אל ליבם של תושבי מדינת ישראל ומבקשת – עזרו לנו להציל את היקר לנו מכל"

עמותת גדולים מהחיים הפועלת למען ילדים חולי סרטן תומכת ומסייעת למשפחה במסע קמפיין התרומה להצלת חייו של שהם. כל תרומה, ולו הקטנה ביותר יכולה לעזור. כיצד ניתן לתרום? העברה בנקאית לחשבון עמותת גדולים מהחיים, בנק איגוד , סניף פולג 095, מספר חשבון 461000/00 יש לציין שהתרומה הינה עבור שהם שמיר

 

בדוק גם

עו"ד חיים טמייט (צילום עצמי)

פעם שלישית גלידה?

עו"ד חיים טמייט מבית שאן, יתמודד למועצת העיר בית שאן ברשימת שח"ר, לאחר שני ניסיונות לא מוצלחים בנצרת עילית.

עמי בן זקו (צילום עצמי)

מכירים את אנמיה?

בימים אלה עושה את צעדיו הראשונים בעולם הראפ בחור צעיר בשם עמי בן זקן או בשם הבמה שלו "אנמיה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *