בית / עמקים / נצרת עילית / שמעון הדרי נשאר בנצרת עילית

שמעון הדרי נשאר בנצרת עילית

שמועות וספקולציות בנוגע למעמדו של מאמן הפועל נצרת עילית, שמעון הדרי, התרוצצו השבוע באוויר, מייד לאחר ההפסד להפועל עפולה. הטבלה לא משקרת ועם התוצאות העלובות שהקבוצה משיגה אי אפשר להתווכח.

שמעון הדרי
שמעון הדרי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

אלא שהדרי לא אהב את העליהום התקשורתי עליו, ובשיחה עם המנכ״ל גיל ברעם הודיע: ״אם אתם רוצים להגיד לי משהו תגידו בפנים ואל תשלחו לי מסרים דרך אתרי אינטרנט״. הדרי אף הודיע: ״אם אתם רוצים שאלך, שלמו לי את מה שמגיע לי עד סוף העונה״

פיטורי הדרי היו מכניסים את הקבוצה לגירעון נוסף של כ- 150 אלף שקל, דבר שנצרת עילית במצבה היום לא מסוגלת לרשות לעצמה, דבר שגרר את יושב ראש הקבוצה, רוני ליקוורניק, להוציא הודעה לפיה אין כוונה לפטר את המאמן ובעצה אחת ינסו למצוא דרכים להעלות את הקבוצה על דרך המלך.

אם לא די להפועל נצרת עילית בתסבוכת המקצועית והכלכלית, הרי שמס הכנסה הטיל שוב עיקול, בגובה 60 אלף שקל, שההנהלה הייתה אמורה להסיר ביום רביעי

השבוע שוב נמשך המו"מ עם "הרוכש" הפוטנציאלי, אבל בהנהלה מרימים ידיים. השבוע דיבר האיש על בחינת המספרים ומסמכי הקבוצה. "המנכ"ל גיל ברעם הגיב: "הכל פתוח, לך לרואה חשבון שלנו והוא יראה לך הכל, הקבוצה מתנהלת בשקיפות, אין לנו מה להסתיר".

 

בדוק גם

היו"ר בהאה חליל (צילום חגאג רחאל)

באיכסאל שוברים את הראש איך לסגור את העונה

הפועל איכסאל רשמה עלייה היסטורית לליגה הלאומית, אולם בסביבתו של היו"ר הכל יכול בקבוצה, בהאה חליל, מתחילים להבין רק עכשיו את גודל המעמד.

רוני רובין מבלה בגאורגיה (צילום עצמי)

מגאורגיה באהבה

איש התיווך והנדל"ן, רוני רובין מרובין נכסים בנצרת עילית, בילה השבוע בטיול עם חברים מימי בית הספר העליזים בטיביליסי, גיאורגיה. היה מדהים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *