בית / עמקים / נצרת עילית / שמעון הדרי נשאר בנצרת עילית

שמעון הדרי נשאר בנצרת עילית

שמועות וספקולציות בנוגע למעמדו של מאמן הפועל נצרת עילית, שמעון הדרי, התרוצצו השבוע באוויר, מייד לאחר ההפסד להפועל עפולה. הטבלה לא משקרת ועם התוצאות העלובות שהקבוצה משיגה אי אפשר להתווכח.

שמעון הדרי
שמעון הדרי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

אלא שהדרי לא אהב את העליהום התקשורתי עליו, ובשיחה עם המנכ״ל גיל ברעם הודיע: ״אם אתם רוצים להגיד לי משהו תגידו בפנים ואל תשלחו לי מסרים דרך אתרי אינטרנט״. הדרי אף הודיע: ״אם אתם רוצים שאלך, שלמו לי את מה שמגיע לי עד סוף העונה״

פיטורי הדרי היו מכניסים את הקבוצה לגירעון נוסף של כ- 150 אלף שקל, דבר שנצרת עילית במצבה היום לא מסוגלת לרשות לעצמה, דבר שגרר את יושב ראש הקבוצה, רוני ליקוורניק, להוציא הודעה לפיה אין כוונה לפטר את המאמן ובעצה אחת ינסו למצוא דרכים להעלות את הקבוצה על דרך המלך.

אם לא די להפועל נצרת עילית בתסבוכת המקצועית והכלכלית, הרי שמס הכנסה הטיל שוב עיקול, בגובה 60 אלף שקל, שההנהלה הייתה אמורה להסיר ביום רביעי

השבוע שוב נמשך המו"מ עם "הרוכש" הפוטנציאלי, אבל בהנהלה מרימים ידיים. השבוע דיבר האיש על בחינת המספרים ומסמכי הקבוצה. "המנכ"ל גיל ברעם הגיב: "הכל פתוח, לך לרואה חשבון שלנו והוא יראה לך הכל, הקבוצה מתנהלת בשקיפות, אין לנו מה להסתיר".

 

בדוק גם

אחד החזקים בהתאחדות. אבי לוי (צילום עצמי)

מה יהיה מעמדו של אבי לוי?

הודעת הפרישה של יושב ראש ההתאחדות לכדורגל, עופר עיני, עלולה להביא גם לשינוי במעמדו של מנהל אגף הליגות המקצועניות

אקשן ממשחק הניצחון. צילום: שרה גורן פרידמן

נוער כדורסל: הפועל עמק יזרעאל העפילה לגמר גביע המדינה

לאחר ניצחון בחצי הגמר על רעננה. המאמן מאורו ספאק: "יש פה חבורה של בני נוער וצוות מקצועי, שעובדים סביב השעון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *