בית / עמקים / ספורט עמקים / נצרת עילית ועפולה בעקבות החלוץ אלי אלבז

נצרת עילית ועפולה בעקבות החלוץ אלי אלבז

החלוץ אלי אלבז, בן 22, ביקש השבוע מהנהלת מכבי אחי נצרת להשתחרר מהקבוצה.  אלבז, שהגיע מהפועל חיפה, נימק את החלטתו במיעוט דקות המשחק אותן הוא מקבל העונה לעומת העונה שעברה. "אני מרגיש שאין לי גיבוי", אמר להנהלה.  בהנהלת אחי נצרת אומרים כי אלבז השתלב היטב במועדון וכי אם הדברים היו תלויים בהם לא היו משחררים את השחקן, אבל אינם יכולים להחזיק בקבוצה שחקנים שלא רוצים להיות בה. "לא נחזיק אף אחד בכוח", אומר אחמד חילו.

אם בעונה שעברה קיבל החלוץ גיבוי מלא מהמאמן טל בנין, ובתחילת העונה קיבל את אותו הגיבוי משלומי דורה, הרי שעם החלפת המאמנים בקבוצה הוא כבר לא זוכה לאותו הגיבוי אצל ניסן מיחזקאל. יש לציין שלאורך כל העונה הוא כמעט ולא סיים 90 דקות מלאות, אצל שלומי דורה הוא כבש 6 שערים, אצל ניסן יחזקאל הוסיף שער אחד, ובסך הכול מאזנו מורה על 7 שערי ליגה ב- 17 משחקי ליגה, מאזן מכובד לכל הדעות. בעונה שעברה הוא הגיע לאחי נצרת בחלום העברות בחודש ינואר, ובחצי סבוב כבש 5 שערי ליגה ועוד אחד בגביע.

מחוזר. אלי אלבז. צילום חגאג רחאל

בנצרת יודעים לספר כי הפועל עפולה והפועל נצרת עילית מתעניינות בשחקן וכי עפולה הייתה על סיכום אתו, אלא שבאחי נצרת נתנו לנצרת עילית מילת כבוד כי אם ישוחרר ישחק רק אצלם, לאור היחסים הטובים בין שני המועדונים וגם בשל חוסר רצונם לחזק קבוצה המתמודדת אתם בפלייאוף העליון.

בדוק גם

אוהד דוד (צילום חגאג רחאל)

הפועל איכסאל מוותרת על השוער אוהד דוד

באיכסאל ניהלו משא ומתן מתקדם עם השוער רון שושן, שהעדיף בסופו של דבר לחתום בהפועל עפולה. המאמן גיל לבנדה יחפש בימים הקרובים שוער בכיר.

אלי מלדסי (צילום עצמי)

"לא ניתן פרס לאנשים שייצאו נגד המועדון"

"מי שיתבע את הקבוצה שלנו לא ישחק בה כל עוד אני מנהל אותה", מצהיר יושב ראש קבוצת כדורסל הפועל נצרת עילית, אלי מלדסי, ומשגר רמז ברור לשחקנים ששוקלים לתבוע * "מי שיבחר ללכת לבית המשפט, הדלת שלי ושל המועדון תהיה סגורה בפניו", הוא מבהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *