יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / ספורט עמקים / נצרת עילית ועפולה בעקבות החלוץ אלי אלבז

נצרת עילית ועפולה בעקבות החלוץ אלי אלבז

החלוץ אלי אלבז, בן 22, ביקש השבוע מהנהלת מכבי אחי נצרת להשתחרר מהקבוצה.  אלבז, שהגיע מהפועל חיפה, נימק את החלטתו במיעוט דקות המשחק אותן הוא מקבל העונה לעומת העונה שעברה. "אני מרגיש שאין לי גיבוי", אמר להנהלה.  בהנהלת אחי נצרת אומרים כי אלבז השתלב היטב במועדון וכי אם הדברים היו תלויים בהם לא היו משחררים את השחקן, אבל אינם יכולים להחזיק בקבוצה שחקנים שלא רוצים להיות בה. "לא נחזיק אף אחד בכוח", אומר אחמד חילו.

אם בעונה שעברה קיבל החלוץ גיבוי מלא מהמאמן טל בנין, ובתחילת העונה קיבל את אותו הגיבוי משלומי דורה, הרי שעם החלפת המאמנים בקבוצה הוא כבר לא זוכה לאותו הגיבוי אצל ניסן מיחזקאל. יש לציין שלאורך כל העונה הוא כמעט ולא סיים 90 דקות מלאות, אצל שלומי דורה הוא כבש 6 שערים, אצל ניסן יחזקאל הוסיף שער אחד, ובסך הכול מאזנו מורה על 7 שערי ליגה ב- 17 משחקי ליגה, מאזן מכובד לכל הדעות. בעונה שעברה הוא הגיע לאחי נצרת בחלום העברות בחודש ינואר, ובחצי סבוב כבש 5 שערי ליגה ועוד אחד בגביע.

מחוזר. אלי אלבז. צילום חגאג רחאל

בנצרת יודעים לספר כי הפועל עפולה והפועל נצרת עילית מתעניינות בשחקן וכי עפולה הייתה על סיכום אתו, אלא שבאחי נצרת נתנו לנצרת עילית מילת כבוד כי אם ישוחרר ישחק רק אצלם, לאור היחסים הטובים בין שני המועדונים וגם בשל חוסר רצונם לחזק קבוצה המתמודדת אתם בפלייאוף העליון.

בדוק גם

כפרי אזולאי

טיקי טאקה בעפולה

בית ספר מקצועי לכדורגל בעפולה בהנהלת האחים כפרי ועמי אזולאי יוצא השנה לדרך. בית הספר, שיופעל על ידי חברת שחקים המפעילה את המתנ"סים בעפולה, יהיה שלוחה נוספת של מועדון הכדורגל הפועל עפולה

עופר רוזן (צילום עצמי)

הפועל נצרת עילית נפרדת מהאחים אוסקר ומעופר רוזן

בטקס חגיגי שיתקיים לפני המשחק נגד בית"ר תל אביב/ רמלה במעמד ראש העיר, רונן פלוט ובמהלכו יקבלו השחקנים תשורות על תרומתם למועדון במרוצת השנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *