יום ראשון , ספטמבר 23 2018
בית / עמקים / נצרת עילית / מסתמן: זניה ברקמן יחתום לשלוש שנים בהפועל נצרת עילית

מסתמן: זניה ברקמן יחתום לשלוש שנים בהפועל נצרת עילית

אחרי פגרה עמוסת ספקולציות, מתברר שלבלם זניה ברקמן אין קבוצה בליגת העל ולמרות רצונו לעלות כיתה לליגה של הגדולים, יאלץ להמשיך לשחק במדי נצרת עילית.

מנכ"ל נצרת עילית ניסה לעניין לא מעט קבוצות שירכשו את כרטיס השחקן של ברקמן וימשיכו להשאיל אותו לנצרת עילית, עד יהיה מוכן לליגת העל. אלא שהאפשרויות נפלו, כולל אחת ברגע האחרון עם מכבי פתח תקווה.

ברקמן יחתום על חוזה חדש עם נצרת עילית, ואם וכאשר יקבל הצעה מליגת העל, במועדון לא יעמדו בדרכו.

ברקמן: "זה לא יצא לפועל, לא סוף העולם, בסך הכל אני משחק בבית ומאמין שעוד יבואו הצעות מליגת העל. כנראה שזה לא היה צריך לקרות עכשיו".

המנכ"ל ברעם: "זניה בסדר, עם רגליים על הקרקע, ריאלי, יודע שניסינו לעזור לו ככל יכולתנו, שלא טרפדנו את המהלך, כעת המגמה היא להחתים אותו לשלוש עונות עם אפשרות יציאה, כי אנחנו לא עומדים בדרכו של אף אחד שרוצה להתקדם".

יבגני ברקמן באדום בפעולה (צילום: חגאג רחאל)
יבגני ברקמן באדום בפעולה (צילום: חגאג רחאל)

בדוק גם

אלון נצר (צילום חגאג רחאל)

נצרת עילית עוברת לשני בלמים, אלון נצר יורד לספסל

הוכנבוים אמר כי הוא לא נעול על שיטת שלושת הבלמים וישתמש בה על פי השיקולים המקצועיים שלו. בנצרת עילית מאוכזבים מיכולתו של נצר, שגרם לשני פנדלים בארבעה משחקים.

המנכ"ל ברעם והשחקנים על קברו של עובד גרינפלד ז"ל (צילום יצחק סולומון)

שחקני הפועל נצרת עילית ערכו אזכרה לעובד גרינפלד ז"ל

מדובר במסורת שהנהיג המנכ"ל, גיל ברעם, לפיה הקבוצה עולה על קברו של אחד מגדולי הכדורגלנים של המועדון, מדי פתיחת עונה ומכבדת את זכרו. "השנה זה קצת התעכב בגלל החגים, אבל אנחנו לא שוכחים את עובד", אמר ברעם, "זו מסורת שאנחנו מנחילים במועדון".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *