בית / עמקים / נצרת עילית / כדורסלני הפועל נצרת עילית חוזרים למסלול הניצחונות

כדורסלני הפועל נצרת עילית חוזרים למסלול הניצחונות

לאחר שפתחו את העונה ברגל שמאל ועם שלושה הפסדים רצופים, יצבו כדורסלני הפועל נצרת עילית בהדרת זיו תבור את המערכת, והשבוע רשמו ניצחון ליגה שלישי רצוף, שממקם אותם בצמרת הגבוהה של ליגה א', בטווח ביטחון ממוליכות הטבלה הפועל צפת (הפסד אחד) וכרמיאל (שני הפסדים). בנצרת עילית מסבירים את הפתיחה הלא מעודדת בעובדה שמתוך 6 משחקים, 5 מהם היו בחוץ.

זיו תבור (צילום: עצמי)
זיו תבור (צילום: עצמי)

בשלישי האחרון ניצחה הקבוצה במשחק חוץ בכרמיאל מהצמרת בתוצאה 67-61. חניכיו של זיו תבור התעלו במשחק חוץ לא פשוט, שהרבה קבוצות יפסידו שם. "אני מאמין בקבוצה ובמאמן זיו תבור להצלחה הקבוצה ולהשגת היעדים במחלקה", אומר המנהל התפעולי של העמותה לקידום הספורט, אלי מלדסי, שמוסיף: "אנו רואים גידול משמעותי בענפים שונים ובעיקר בענף הכדורסל, חמש קבוצות מהקט סל ועד הבוגרים ובנוסף בית ספר בו מעל 100 ילדים גידול משמעותי בענף".

מלדסי מסכם ואומר: "העמותה תמשיך לתמוך ולפתח ענפי ספורט נוספים, רואים שנוי משמעותי בשנתיים האחרונות בפיתוח וקידום הספורט בעמותה, בעזרת ותמיכה של העירייה".

 

בדוק גם

הפועל בית שאן, צילום: חגאג רחאל

מסתמן: מרכז הפועל יציל את הפועל בית שאן מפירוק

על פי המתווה שמסתמן, מרכז הפועל יתן לקבוצה הלוואה על מנת לסגור מספר פסקי בוררות התלויים ועומדים נגדה ובכך יאפשר את רישומה לליגה וימנע את פירוקה.

ששי יעקב (צילום חגאג רחאל)

נשיא הפועל עפולה: "לא היה לי ספק שנעבור בקרה"

נשיא הפועל עפולה, ששי יעקב, בטור אישי מיוחד, לאחר שקבוצתו אושרה בבקרה התקציבים ואיום הירידה לליגה א' הוסר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *